22.10.2026 08:00 • Jordan • 1st Division 2025/2026

Sama Al Sarhan - Amman FC Predicțiile și Sfaturile de pariu

Sama Al Sarhan versus Amman FC se va întâmpla la ora 08:00 pe 22.10.2026.

Sama Al Sarhan
Sama Al Sarhan
—
Amman FC

Alege-ți pariu!

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Draw
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Sama Al Sarhan - Amman FC după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, abreujg78 (2050 în clasament) în Profitul general, prezice 10.1 în profit, mizând 10 la Draw (+101) pe piață Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 2050/1945
Profit: -38382.5
Home Draw Away
+101 for Draw
10/10
Profit estimat 10.10

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Sama Al Sarhan - Amman FC după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, abreujg78 (with -17.77% yield general) prezice să obțină 10.1 profit, mizând pe 10 la Draw (+101) pe piață Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1473/1945
Yield: -17.77%
Home Draw Away
+101 for Draw
10/10
Profit estimat 10.10

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Sama Al Sarhan - Amman FC după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! abreujg78, cu ODI de la -44614.1 mizează 10 pe cote +101 pentru Draw pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 10.1 profit.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 2047/1945
ODI: -44614.1
Home Draw Away
+101 for Draw
10/10
Profit estimat 10.10

Cele mai bune ponturi IA pentru Sama Al Sarhan vs Amman FC

Ce rezultat pentru Sama Al Sarhan vs Amman FC prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Draw în piața Home Draw Away, la cota +101, cu miză de 10, de la abreujg78.

Home Draw Away
+101 for Draw
10/10
Profit estimat 10.10

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Sama Al Sarhan vs Amman FC. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o egalitate (cote de +101). O victorie pentru Sama Al Sarhan (+214) a strâns 0%. 0% prezic o victorie pentru Amman FC (-103).

1 0%
X 100%
2 0%

Sama Al Sarhan vs Amman FC Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+101 pentru Draw (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil