22.10.2026 08:00 • Indonesia • Super League 2026/2027

Madura United - Persib Bandung Predicțiile și Sfaturile de pariu

Madura United versus Persib Bandung se va întâmpla la ora 08:00 pe 22.10.2026.

Madura United F.C.
Madura United
—
Persib Bandung
Persib Bandung

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Madura United vs Persib Bandung de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Persib Bandung cu cote -130 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Persib Bandung
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Madura United - Persib Bandung după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Galliard (248 în clasament) în Profitul general, prezice 7.7 în profit, mizând 10 la Persib Bandung (-130) pe piață Home Draw Away.

Galliard
Clasament: 248/1935
Profit: 24.2
Home Draw Away
-130 for Persib Bandung
10/10
Profit estimat 7.70

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Madura United - Persib Bandung după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Galliard (with 22.41% yield general) prezice să obțină 7.7 profit, mizând pe 10 la Persib Bandung (-130) pe piață Home Draw Away.

Galliard
Clasament: 257/1935
Yield: 22.41%
Home Draw Away
-130 for Persib Bandung
10/10
Profit estimat 7.70

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Madura United - Persib Bandung după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Galliard, cu ODI de la 0.05 mizează 10 pe cote -130 pentru Persib Bandung pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 7.7 profit.

Galliard
Clasament: 861/1935
ODI: 0.05
Home Draw Away
-130 for Persib Bandung
10/10
Profit estimat 7.70

Cele mai bune ponturi IA pentru Madura United vs Persib Bandung

Ce rezultat pentru Madura United vs Persib Bandung prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Persib Bandung în piața Home Draw Away, la cota -130, cu miză de 10, de la Galliard.

Home Draw Away
-130 for Persib Bandung
10/10
Profit estimat 7.70

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Madura United vs Persib Bandung. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Persib Bandung(cote de -130). O victorie pentru Madura United (+342) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+252).

1 0%
X 0%
2 100%

Madura United vs Persib Bandung Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-130 pentru Persib Bandung (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil