22.10.2026 12:45 • Europe • Conference League 2026/2027

Pafos FC - Riga FC Predicțiile și Sfaturile de pariu

Pafos FC versus Riga FC se va întâmpla la ora 12:45 pe 22.10.2026.

Pafos FC
Pafos FC
—
Riga FC
Riga FC

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Pafos FC vs Riga FC de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Pafos FC cu cote -159 din 2 de la 2 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Pafos FC
100%
2 din 2 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Pafos FC - Riga FC după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, kapibale131 (71 în clasament) în Profitul general, prezice 1.26 în profit, mizând 2 la Pafos FC (-159) pe piață Home Draw Away. De o altă parte, tipster 8marchewa9 (400 în clasament) pariază pe -159 pentru Pafos FC pe piață (Home Draw Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 6.3.

kapibale131
kapibale131
Clasament: 71/1909
Profit: 101.41
Home Draw Away
-159 for Pafos FC
2/10
Profit estimat 1.26
8marchewa9
8marchewa9
Clasament: 400/1909
Profit: 9.36
Home Draw Away
-159 for Pafos FC
10/10
Profit estimat 6.30

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Pafos FC - Riga FC după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, kapibale131 (with 4.2% yield general) prezice să obțină 1.26 profit, mizând pe 2 la Pafos FC (-159) pe piață Home Draw Away. Atunci, este 8marchewa9 cu 1.84% yield. Mizează 10 pentru Pafos FC (-159) pe piață Home Draw Away. Profitul estimat este 6.3.

kapibale131
kapibale131
Clasament: 472/1909
Yield: 4.2%
Home Draw Away
-159 for Pafos FC
2/10
Profit estimat 1.26
8marchewa9
8marchewa9
Clasament: 549/1909
Yield: 1.84%
Home Draw Away
-159 for Pafos FC
10/10
Profit estimat 6.30

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Pafos FC - Riga FC după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! 8marchewa9, cu ODI de la -0.76 mizează 10 pe cote -159 pentru Pafos FC pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 6.3 profit. kapibale131 (ODI: -268.49) plasează pentru a obține un profit de 1.26, punând o miză 2 pe Pafos FC (-159) pe piață Home Draw Away.

8marchewa9
8marchewa9
Clasament: 1395/1909
ODI: -0.76
Home Draw Away
-159 for Pafos FC
10/10
Profit estimat 6.30
kapibale131
kapibale131
Clasament: 1957/1909
ODI: -268.49
Home Draw Away
-159 for Pafos FC
2/10
Profit estimat 1.26

Cele mai bune ponturi IA pentru Pafos FC vs Riga FC

Ce rezultat pentru Pafos FC vs Riga FC prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Pafos FC în piața Home Draw Away, la cota -159, cu miză de 2, de la kapibale131. Un pariu pe Pafos FC (-159) în piața Home Draw Away cu o miză de 10 de la 8marchewa9 este un alt favorit IA.

Home Draw Away
-159 for Pafos FC
2/10
Profit estimat 1.26
Home Draw Away
-159 for Pafos FC
10/10
Profit estimat 6.30

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Pafos FC vs Riga FC. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Pafos FC (cote de -159). În timp ce o victorie pentru Riga FC (+371) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+242).

1 100%
X 0%
2 0%

Pafos FC vs Riga FC Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-159 pentru Pafos FC (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil