01.08.2026 15:30 United States WTA Washington 2026

Naomi Osaka - Alexandra Eala Predicțiile și Sfaturile de pariu

Naomi Osaka versus Alexandra Eala se va întâmpla la ora 15:30 pe 01.08.2026.

Naomi Osaka
Alexandra Eala

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Naomi Osaka vs Alexandra Eala de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Naomi Osaka cu cote -175 din 2 de la 3 utilizatori. Un alt pariu popular este pe Game Asian Handicap (-3.5) cu Alexandra Eala (+3.5) rezultatul (odds of -120) din 100%.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Naomi Osaka
67%
2 din 3 de tipsteri
Correct Score
2:1
50%
1 din 2 de tipsteri
Game Asian Handicap (-3.5)
Alexandra Eala (+3.5)
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Naomi Osaka - Alexandra Eala după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, dummyboy (1 în clasament) în Profitul general, prezice 15.0 în profit, mizând 10 la Alexandra Eala (+150) pe piață Home Away. De o altă parte, tipster Бойко Асенов (1 în clasament) pariază pe -137 pentru Over pe piață (Over/Under 20.5), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 7.3. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (1 acest sezon) – Serbiangreen, prezice să obțină 17.48 în plus mizând 4 pe +437 pentru 1:2 pe piață Correct Score.

dummyboy
Clasament: 1/353
Profit: 0.0
Home Away
+150 for Alexandra Eala
10/10
Profit estimat 15.00
Бойко Асенов
Clasament: 1/353
Profit: 0.0
Over/Under 20.5
-137 for Over
10/10
Profit estimat 7.30
Serbiangreen
Serbiangreen
Clasament: 1/353
Profit: 0.0
Correct Score
+437 for 1:2
4/10
Profit estimat 17.48
novons
novons
Clasament: 1/353
Profit: 0.0
Home Away
-175 for Naomi Osaka
10/10
Profit estimat 5.70
abaco33
abaco33
Clasament: 1/353
Profit: 0.0
Game Asian Handicap (-3.5)
-120 for Alexandra Eala (+3.5)
10/10
Profit estimat 8.30
1 2

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Naomi Osaka - Alexandra Eala după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, dummyboy (with 0.0% yield general) prezice să obțină 15.0 profit, mizând pe 10 la Alexandra Eala (+150) pe piață Home Away. Atunci, este Бойко Асенов cu 0.0% yield. Mizează 10 pentru Over (-137) pe piață Over/Under 20.5. Profitul estimat este 7.3. Serbiangreen (0.0% yield) pariază +437 pe 1:2 pe piață Correct Score. Plasând o miză de 4, va aduce un profit de 17.48 dacă este corect.

dummyboy
Clasament: 1/353
Yield: 0.0%
Home Away
+150 for Alexandra Eala
10/10
Profit estimat 15.00
Бойко Асенов
Clasament: 1/353
Yield: 0.0%
Over/Under 20.5
-137 for Over
10/10
Profit estimat 7.30
Serbiangreen
Serbiangreen
Clasament: 1/353
Yield: 0.0%
Correct Score
+437 for 1:2
4/10
Profit estimat 17.48
novons
novons
Clasament: 1/353
Yield: 0.0%
Home Away
-175 for Naomi Osaka
10/10
Profit estimat 5.70
abaco33
abaco33
Clasament: 1/353
Yield: 0.0%
Game Asian Handicap (-3.5)
-120 for Alexandra Eala (+3.5)
10/10
Profit estimat 8.30
1 2

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Naomi Osaka - Alexandra Eala după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! dummyboy, cu ODI de la 0.0 mizează 10 pe cote +150 pentru Alexandra Eala pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 15.0 profit. Бойко Асенов (ODI: 0.0) plasează pentru a obține un profit de 7.3, punând o miză 10 pe Over (-137) pe piață Over/Under 20.5. Al treilea în clasamentul general (ODI: 0.0), Serbiangreen a ales piața Correct Score plasând o miză de 4 pe cote de +437 pentru 1:2, estimând un profit de 17.48.

dummyboy
Clasament: 1/353
ODI: 0.0
Home Away
+150 for Alexandra Eala
10/10
Profit estimat 15.00
Бойко Асенов
Clasament: 1/353
ODI: 0.0
Over/Under 20.5
-137 for Over
10/10
Profit estimat 7.30
Serbiangreen
Serbiangreen
Clasament: 1/353
ODI: 0.0
Correct Score
+437 for 1:2
4/10
Profit estimat 17.48
novons
novons
Clasament: 1/353
ODI: 0.0
Home Away
-175 for Naomi Osaka
10/10
Profit estimat 5.70
abaco33
abaco33
Clasament: 1/353
ODI: 0.0
Game Asian Handicap (-3.5)
-120 for Alexandra Eala (+3.5)
10/10
Profit estimat 8.30
1 2

Cele mai bune ponturi IA pentru Naomi Osaka vs Alexandra Eala

Ce rezultat pentru Naomi Osaka vs Alexandra Eala prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Alexandra Eala în piața Home Away, la cota +150, cu miză de 10, de la dummyboy. Un pariu pe Over (-137) în piața Over/Under 20.5 cu o miză de 10 de la Бойко Асенов este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este 1:2 în piața Correct Score, pe care Serbiangreen pariază 4 la cota +437.

Home Away
+150 for Alexandra Eala
10/10
Profit estimat 15.00
Over/Under 20.5
-137 for Over
10/10
Profit estimat 7.30
Correct Score
+437 for 1:2
4/10
Profit estimat 17.48
Home Away
-175 for Naomi Osaka
10/10
Profit estimat 5.70
Game Asian Handicap (-3.5)
-120 for Alexandra Eala (+3.5)
10/10
Profit estimat 8.30
1 2

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Naomi Osaka vs Alexandra Eala. Cea mai populară predicție, cu 67% din voturile totale, este o victorie pentru Naomi Osaka (odds of -175). Iar, o victorie pentru Alexandra Eala (+150) a strâns 33% din voturi.

1 67%
2 33%
Pronosticuri:
Cotele de pariere+437 pentru Naomi Osaka 1:2 Alexandra Eala

Naomi Osaka vs Alexandra Eala Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+150 pentru Alexandra Eala (Home Away)
Pronostic 2:
Cotele de pariere-137 pentru Over (Over/Under 20.5)
Pronostic 3:
Cotele de pariere-120 pentru Alexandra Eala (+3.5) (Game Asian Handicap (-3.5))
Joacă în mod responsabil