01.08.2026 10:40 World UFC 2025/2026

Milosevic Nina - Hailey Cowan Predicțiile și Sfaturile de pariu

Milosevic Nina versus Hailey Cowan se va întâmpla la ora 10:40 pe 01.08.2026.

Milosevic Nina
Hailey Cowan

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Milosevic Nina vs Hailey Cowan de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Hailey Cowan cu cote +314 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Hailey Cowan
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Milosevic Nina - Hailey Cowan după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, GamblingSport19 (2055 în clasament) în Profitul general, prezice 25.12 în profit, mizând 8 la Hailey Cowan (+314) pe piață Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Clasament: 2055/2023
Profit: -339.7
Home Away
+314 for Hailey Cowan
8/10
Profit estimat 25.12

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Milosevic Nina - Hailey Cowan după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, GamblingSport19 (with -16.47% yield general) prezice să obțină 25.12 profit, mizând pe 8 la Hailey Cowan (+314) pe piață Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Clasament: 1357/2023
Yield: -16.47%
Home Away
+314 for Hailey Cowan
8/10
Profit estimat 25.12

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Milosevic Nina - Hailey Cowan după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! GamblingSport19, cu ODI de la -625.5 mizează 8 pe cote +314 pentru Hailey Cowan pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 25.12 profit.

GamblingSport19
GamblingSport19
Clasament: 2201/2023
ODI: -625.5
Home Away
+314 for Hailey Cowan
8/10
Profit estimat 25.12

Cele mai bune ponturi IA pentru Milosevic Nina vs Hailey Cowan

Ce rezultat pentru Milosevic Nina vs Hailey Cowan prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Hailey Cowan în piața Home Away, la cota +314, cu miză de 8, de la GamblingSport19.

Home Away
+314 for Hailey Cowan
8/10
Profit estimat 25.12

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Milosevic Nina vs Hailey Cowan. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Hailey Cowan (odds of +314). O victorie pentru Milosevic Nina (-3333) a strâns 0% din voturi.

1 0%
2 100%

Milosevic Nina vs Hailey Cowan Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+314 pentru Hailey Cowan (Home Away)
Joacă în mod responsabil