02.08.2026 07:30 China China League 2 2026

Nantong Haimen Codion - Taian Tiankuang Predicțiile și Sfaturile de pariu

Nantong Haimen Codion versus Taian Tiankuang se va întâmpla la ora 07:30 pe 02.08.2026.

Nantong Haimen Codion
Nantong Haimen Codion
Taian Tiankuang
Taian Tiankuang

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Nantong Haimen Codion vs Taian Tiankuang de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Draw No Bet și un rezultat prezis Nantong Haimen Codion cu cote -10000 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Draw No Bet
Nantong Haimen Codion
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Nantong Haimen Codion - Taian Tiankuang după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, abreujg78 (1 în clasament) în Profitul general, prezice 0.1 în profit, mizând 10 la Nantong Haimen Codion (-10000) pe piață Draw No Bet.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1/245
Profit: 0.0
Draw No Bet
-10000 for Nantong Haimen Codion
10/10
Profit estimat 0.10

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Nantong Haimen Codion - Taian Tiankuang după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, abreujg78 (with 0.0% yield general) prezice să obțină 0.1 profit, mizând pe 10 la Nantong Haimen Codion (-10000) pe piață Draw No Bet.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1/245
Yield: 0.0%
Draw No Bet
-10000 for Nantong Haimen Codion
10/10
Profit estimat 0.10

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Nantong Haimen Codion - Taian Tiankuang după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! abreujg78, cu ODI de la 0.0 mizează 10 pe cote -10000 pentru Nantong Haimen Codion pe piața Draw No Bet. Aceasta pot să aducă 0.1 profit.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1/245
ODI: 0.0
Draw No Bet
-10000 for Nantong Haimen Codion
10/10
Profit estimat 0.10

Cele mai bune ponturi IA pentru Nantong Haimen Codion vs Taian Tiankuang

Ce rezultat pentru Nantong Haimen Codion vs Taian Tiankuang prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Nantong Haimen Codion în piața Draw No Bet, la cota -10000, cu miză de 10, de la abreujg78.

Draw No Bet
-10000 for Nantong Haimen Codion
10/10
Profit estimat 0.10

Nantong Haimen Codion vs Taian Tiankuang Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-10000 pentru Nantong Haimen Codion (Draw No Bet)
Joacă în mod responsabil