02.08.2026 06:30 Republic of Korea K-League 1 2026

Ulsan Hyundai Horang-i - FC Anyang Predicțiile și Sfaturile de pariu

Ulsan Hyundai Horang-i versus FC Anyang se va întâmpla la ora 06:30 pe 02.08.2026.

Ulsan Hyundai Horang-i
Ulsan Hyundai Horang-i
FC Anyang
FC Anyang

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Ulsan Hyundai Horang-i vs FC Anyang de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis FC Anyang cu cote +285 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
FC Anyang
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Ulsan Hyundai Horang-i - FC Anyang după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, abreujg78 (1 în clasament) în Profitul general, prezice 22.8 în profit, mizând 8 la FC Anyang (+285) pe piață Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1/353
Profit: 0.0
Home Draw Away
+285 for FC Anyang
8/10
Profit estimat 22.80

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Ulsan Hyundai Horang-i - FC Anyang după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, abreujg78 (with 0.0% yield general) prezice să obțină 22.8 profit, mizând pe 8 la FC Anyang (+285) pe piață Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1/353
Yield: 0.0%
Home Draw Away
+285 for FC Anyang
8/10
Profit estimat 22.80

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Ulsan Hyundai Horang-i - FC Anyang după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! abreujg78, cu ODI de la 0.0 mizează 8 pe cote +285 pentru FC Anyang pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 22.8 profit.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1/353
ODI: 0.0
Home Draw Away
+285 for FC Anyang
8/10
Profit estimat 22.80

Cele mai bune ponturi IA pentru Ulsan Hyundai Horang-i vs FC Anyang

Ce rezultat pentru Ulsan Hyundai Horang-i vs FC Anyang prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe FC Anyang în piața Home Draw Away, la cota +285, cu miză de 8, de la abreujg78.

Home Draw Away
+285 for FC Anyang
8/10
Profit estimat 22.80

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Ulsan Hyundai Horang-i vs FC Anyang. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru FC Anyang(cote de +285). O victorie pentru Ulsan Hyundai Horang-i (-110) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+257).

1 0%
X 0%
2 100%

Ulsan Hyundai Horang-i vs FC Anyang Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+285 pentru FC Anyang (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil