26.09.2026 19:45 • United States • NCAA 2026/2027

Mississippi State Bulldogs - Missouri Tigers Predicțiile și Sfaturile de pariu

Mississippi State Bulldogs versus Missouri Tigers se va întâmpla la ora 19:45 pe 26.09.2026.

Mississippi State Bulldogs
Mississippi State Bulldogs
—
Missouri Tigers
Missouri Tigers

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Mississippi State Bulldogs vs Missouri Tigers de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Missouri Tigers cu cote +179 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Missouri Tigers
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Mississippi State Bulldogs - Missouri Tigers după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, abreujg78 (1791 în clasament) în Profitul general, prezice 17.9 în profit, mizând 10 la Missouri Tigers (+179) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1791/1681
Profit: -27207.1
Home Away
+179 for Missouri Tigers
10/10
Profit estimat 17.90

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Mississippi State Bulldogs - Missouri Tigers după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, abreujg78 (with -18.71% yield general) prezice să obțină 17.9 profit, mizând pe 10 la Missouri Tigers (+179) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1292/1681
Yield: -18.71%
Home Away
+179 for Missouri Tigers
10/10
Profit estimat 17.90

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Mississippi State Bulldogs - Missouri Tigers după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! abreujg78, cu ODI de la -30811.4 mizează 10 pe cote +179 pentru Missouri Tigers pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 17.9 profit.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1789/1681
ODI: -30811.4
Home Away
+179 for Missouri Tigers
10/10
Profit estimat 17.90

Cele mai bune ponturi IA pentru Mississippi State Bulldogs vs Missouri Tigers

Ce rezultat pentru Mississippi State Bulldogs vs Missouri Tigers prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Missouri Tigers în piața Home Away, la cota +179, cu miză de 10, de la abreujg78.

Home Away
+179 for Missouri Tigers
10/10
Profit estimat 17.90

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Mississippi State Bulldogs vs Missouri Tigers. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Missouri Tigers (odds of +179). O victorie pentru Mississippi State Bulldogs (-204) a strâns 0% din voturi.

1 0%
2 100%

Mississippi State Bulldogs vs Missouri Tigers Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+179 pentru Missouri Tigers (Home Away)
Joacă în mod responsabil