27.09.2026 13:00 United States NFL Regular Season 2026/2027

Buffalo Bills - Los Angeles Chargers Predicțiile și Sfaturile de pariu

Buffalo Bills versus Los Angeles Chargers se va întâmpla la ora 13:00 pe 27.09.2026.

Buffalo Bills
Buffalo Bills
Los Angeles Chargers

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Buffalo Bills vs Los Angeles Chargers de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Buffalo Bills cu cote -333 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Buffalo Bills
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Buffalo Bills - Los Angeles Chargers după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Wilhelmine (1727 în clasament) în Profitul general, prezice 3.0 în profit, mizând 10 la Buffalo Bills (-333) pe piață Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Clasament: 1727/1644
Profit: -6608.89
Home Away
-333 for Buffalo Bills
10/10
Profit estimat 3.00

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Buffalo Bills - Los Angeles Chargers după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Wilhelmine (with -7.09% yield general) prezice să obțină 3.0 profit, mizând pe 10 la Buffalo Bills (-333) pe piață Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Clasament: 937/1644
Yield: -7.09%
Home Away
-333 for Buffalo Bills
10/10
Profit estimat 3.00

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Buffalo Bills - Los Angeles Chargers după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Wilhelmine, cu ODI de la -8449.89 mizează 10 pe cote -333 pentru Buffalo Bills pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 3.0 profit.

Wilhelmine
Wilhelmine
Clasament: 1725/1644
ODI: -8449.89
Home Away
-333 for Buffalo Bills
10/10
Profit estimat 3.00

Cele mai bune ponturi IA pentru Buffalo Bills vs Los Angeles Chargers

Ce rezultat pentru Buffalo Bills vs Los Angeles Chargers prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Buffalo Bills în piața Home Away, la cota -333, cu miză de 10, de la Wilhelmine.

Home Away
-333 for Buffalo Bills
10/10
Profit estimat 3.00

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Buffalo Bills vs Los Angeles Chargers. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Buffalo Bills (odds of -333). Iar, o victorie pentru Los Angeles Chargers (+252) a strâns 0% din voturi.

1 100%
2 0%

Buffalo Bills vs Los Angeles Chargers Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-333 pentru Buffalo Bills (Home Away)
Joacă în mod responsabil