22.09.2026 17:30 Paraguay Copa Paraguay 2026

2 de Mayo - Sol de América Predicțiile și Sfaturile de pariu

2 de Mayo versus Sol de América se va întâmpla la ora 17:30 pe 22.09.2026.

2 de Mayo
2 de Mayo
Sol de America
Sol de América

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru 2 de Mayo vs Sol de América de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Sol de América cu cote +295 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Sol de América
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru 2 de Mayo - Sol de América după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, abreujg78 (1728 în clasament) în Profitul general, prezice 23.6 în profit, mizând 8 la Sol de América (+295) pe piață Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1728/1641
Profit: -24721.9
Home Draw Away
+295 for Sol de América
8/10
Profit estimat 23.60

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci 2 de Mayo - Sol de América după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, abreujg78 (with -18.7% yield general) prezice să obțină 23.6 profit, mizând pe 8 la Sol de América (+295) pe piață Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1251/1641
Yield: -18.7%
Home Draw Away
+295 for Sol de América
8/10
Profit estimat 23.60

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru 2 de Mayo - Sol de América după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! abreujg78, cu ODI de la -27901.4 mizează 8 pe cote +295 pentru Sol de América pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 23.6 profit.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1726/1641
ODI: -27901.4
Home Draw Away
+295 for Sol de América
8/10
Profit estimat 23.60

Cele mai bune ponturi IA pentru 2 de Mayo vs Sol de América

Ce rezultat pentru 2 de Mayo vs Sol de América prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Sol de América în piața Home Draw Away, la cota +295, cu miză de 8, de la abreujg78.

Home Draw Away
+295 for Sol de América
8/10
Profit estimat 23.60

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci 2 de Mayo vs Sol de América. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Sol de América(cote de +295). O victorie pentru 2 de Mayo (-286) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+106).

1 0%
X 0%
2 100%

2 de Mayo vs Sol de América Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+295 pentru Sol de América (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil