10.10.2026 15:00 Spain LaLiga 2026/2027

Real Madrid - Villarreal Predicțiile și Sfaturile de pariu

Real Madrid versus Villarreal se va întâmpla la ora 15:00 pe 10.10.2026.

Real Madrid
Real Madrid
Villarreal CF
Villarreal

Alege-ți pariu!

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Over/Under 2.5
Over
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Real Madrid - Villarreal după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Ondongchodha (290 în clasament) în Profitul general, prezice 3.0 în profit, mizând 10 la Over (-333) pe piață Over/Under 2.5.

Ondongchodha
Clasament: 290/1645
Profit: 14.98
Over/Under 2.5
-333 for Over
10/10
Profit estimat 3.00

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Real Madrid - Villarreal după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Ondongchodha (with 2.16% yield general) prezice să obțină 3.0 profit, mizând pe 10 la Over (-333) pe piață Over/Under 2.5.

Ondongchodha
Clasament: 455/1645
Yield: 2.16%
Over/Under 2.5
-333 for Over
10/10
Profit estimat 3.00

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Real Madrid - Villarreal după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Ondongchodha, cu ODI de la 4.66 mizează 10 pe cote -333 pentru Over pe piața Over/Under 2.5. Aceasta pot să aducă 3.0 profit.

Ondongchodha
Clasament: 253/1645
ODI: 4.66
Over/Under 2.5
-333 for Over
10/10
Profit estimat 3.00

Cele mai bune ponturi IA pentru Real Madrid vs Villarreal

Ce rezultat pentru Real Madrid vs Villarreal prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Over în piața Over/Under 2.5, la cota -333, cu miză de 10, de la Ondongchodha.

Over/Under 2.5
-333 for Over
10/10
Profit estimat 3.00

Real Madrid vs Villarreal Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-333 pentru Over (Over/Under 2.5)
Joacă în mod responsabil