28.08.2026 12:00 Brazil ITF W35 Barueri 2026

Lan Mi - Carolina Meligeni Rodrigues Alves Predicțiile și Sfaturile de pariu

Lan Mi versus Carolina Meligeni Rodrigues Alves se va întâmpla la ora 12:00 pe 28.08.2026.

Lan Mi
Carolina Meligeni Rodrigues Alves

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Lan Mi vs Carolina Meligeni Rodrigues Alves de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Lan Mi cu cote +160 din 2 de la 2 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Lan Mi
100%
2 din 2 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Lan Mi - Carolina Meligeni Rodrigues Alves după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, GamblingSport19 (1407 în clasament) în Profitul general, prezice 19.0 în profit, mizând 10 la Lan Mi (+190) pe piață Home Away. De o altă parte, tipster abreujg78 (1464 în clasament) pariază pe +160 pentru Lan Mi pe piață (Home Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 16.0.

GamblingSport19
GamblingSport19
Clasament: 1407/1310
Profit: -497.66
Home Away
+190 for Lan Mi
10/10
Profit estimat 19.00
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1464/1310
Profit: -8356.68
Home Away
+160 for Lan Mi
10/10
Profit estimat 16.00

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Lan Mi - Carolina Meligeni Rodrigues Alves după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, GamblingSport19 (with -6.64% yield general) prezice să obțină 19.0 profit, mizând pe 10 la Lan Mi (+190) pe piață Home Away. Atunci, este abreujg78 cu -19.13% yield. Mizează 10 pentru Lan Mi (+160) pe piață Home Away. Profitul estimat este 16.0.

GamblingSport19
GamblingSport19
Clasament: 771/1310
Yield: -6.64%
Home Away
+190 for Lan Mi
10/10
Profit estimat 19.00
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1057/1310
Yield: -19.13%
Home Away
+160 for Lan Mi
10/10
Profit estimat 16.00

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Lan Mi - Carolina Meligeni Rodrigues Alves după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! GamblingSport19, cu ODI de la -1644.46 mizează 10 pe cote +190 pentru Lan Mi pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 19.0 profit. abreujg78 (ODI: -10712.6) plasează pentru a obține un profit de 16.0, punând o miză 10 pe Lan Mi (+160) pe piață Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Clasament: 1457/1310
ODI: -1644.46
Home Away
+190 for Lan Mi
10/10
Profit estimat 19.00
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1462/1310
ODI: -10712.6
Home Away
+160 for Lan Mi
10/10
Profit estimat 16.00

Cele mai bune ponturi IA pentru Lan Mi vs Carolina Meligeni Rodrigues Alves

Ce rezultat pentru Lan Mi vs Carolina Meligeni Rodrigues Alves prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Lan Mi în piața Home Away, la cota +190, cu miză de 10, de la GamblingSport19. Un pariu pe Lan Mi (+160) în piața Home Away cu o miză de 10 de la abreujg78 este un alt favorit IA.

Home Away
+190 for Lan Mi
10/10
Profit estimat 19.00
Home Away
+160 for Lan Mi
10/10
Profit estimat 16.00

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Lan Mi vs Carolina Meligeni Rodrigues Alves. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Lan Mi (odds of +160). Iar, o victorie pentru Carolina Meligeni Rodrigues Alves (-417) a strâns 0% din voturi.

1 100%
2 0%

Lan Mi vs Carolina Meligeni Rodrigues Alves Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+190 pentru Lan Mi (Home Away)
Joacă în mod responsabil