29.08.2026 07:00 Germany 2. Bundesliga 2026/2027

Energie Cottbus - Greuther Fürth Predicțiile și Sfaturile de pariu

Energie Cottbus versus Greuther Fürth se va întâmpla la ora 07:00 pe 29.08.2026.

FC Energie Cottbus
Energie Cottbus
SpVgg Greuther Fürth
Greuther Fürth

Alege-ți pariu!

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Draw
100%
2 din 2 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Energie Cottbus - Greuther Fürth după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Betting Queen (1006 în clasament) în Profitul general, prezice 22.4 în profit, mizând 8 la Draw (+280) pe piață Home Draw Away. De o altă parte, tipster aphrodite (1440 în clasament) pariază pe +280 pentru Draw pe piață (Home Draw Away), mizând 8 să obțină un profit estimat de la 22.4.

Betting Queen
Betting Queen
Clasament: 1006/1298
Profit: -53.1
Home Draw Away
+280 for Draw
8/10
Profit estimat 22.40
aphrodite
aphrodite
Clasament: 1440/1298
Profit: -3080.27
Home Draw Away
+280 for Draw
8/10
Profit estimat 22.40

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Energie Cottbus - Greuther Fürth după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, aphrodite (with -8.35% yield general) prezice să obțină 22.4 profit, mizând pe 8 la Draw (+280) pe piață Home Draw Away. Atunci, este Betting Queen cu -15.8% yield. Mizează 8 pentru Draw (+280) pe piață Home Draw Away. Profitul estimat este 22.4.

aphrodite
aphrodite
Clasament: 802/1298
Yield: -8.35%
Home Draw Away
+280 for Draw
8/10
Profit estimat 22.40
Betting Queen
Betting Queen
Clasament: 992/1298
Yield: -15.8%
Home Draw Away
+280 for Draw
8/10
Profit estimat 22.40

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Energie Cottbus - Greuther Fürth după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Betting Queen, cu ODI de la 0.26 mizează 8 pe cote +280 pentru Draw pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 22.4 profit. aphrodite (ODI: -2108.17) plasează pentru a obține un profit de 22.4, punând o miză 8 pe Draw (+280) pe piață Home Draw Away.

Betting Queen
Betting Queen
Clasament: 520/1298
ODI: 0.26
Home Draw Away
+280 for Draw
8/10
Profit estimat 22.40
aphrodite
aphrodite
Clasament: 1436/1298
ODI: -2108.17
Home Draw Away
+280 for Draw
8/10
Profit estimat 22.40

Cele mai bune ponturi IA pentru Energie Cottbus vs Greuther Fürth

Ce rezultat pentru Energie Cottbus vs Greuther Fürth prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Draw în piața Home Draw Away, la cota +280, cu miză de 8, de la Betting Queen. Un pariu pe Draw (+280) în piața Home Draw Away cu o miză de 8 de la aphrodite este un alt favorit IA.

Home Draw Away
+280 for Draw
8/10
Profit estimat 22.40
Home Draw Away
+280 for Draw
8/10
Profit estimat 22.40

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Energie Cottbus vs Greuther Fürth. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o egalitate (cote de +280). O victorie pentru Energie Cottbus (+154) a strâns 0%. 0% prezic o victorie pentru Greuther Fürth (+148).

1 0%
X 100%
2 0%

Energie Cottbus vs Greuther Fürth Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+280 pentru Draw (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil