29.08.2026 14:45 France Ligue 1 2026/2027

AJ Auxerre - Angers SCO Predicțiile și Sfaturile de pariu

AJ Auxerre versus Angers SCO se va întâmpla la ora 14:45 pe 29.08.2026.

A.J. Auxerre
AJ Auxerre
Angers SCO
Angers SCO

Alege-ți pariu!

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Draw
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru AJ Auxerre - Angers SCO după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Madziulka (1303 în clasament) în Profitul general, prezice 19.04 în profit, mizând 8 la Draw (+238) pe piață Home Draw Away.

Madziulka
Madziulka
Clasament: 1303/1242
Profit: -360.84
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Profit estimat 19.04

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci AJ Auxerre - Angers SCO după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Madziulka (with -5.53% yield general) prezice să obțină 19.04 profit, mizând pe 8 la Draw (+238) pe piață Home Draw Away.

Madziulka
Madziulka
Clasament: 657/1242
Yield: -5.53%
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Profit estimat 19.04

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru AJ Auxerre - Angers SCO după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Madziulka, cu ODI de la -9.44 mizează 8 pe cote +238 pentru Draw pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 19.04 profit.

Madziulka
Madziulka
Clasament: 1258/1242
ODI: -9.44
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Profit estimat 19.04

Cele mai bune ponturi IA pentru AJ Auxerre vs Angers SCO

Ce rezultat pentru AJ Auxerre vs Angers SCO prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Draw în piața Home Draw Away, la cota +238, cu miză de 8, de la Madziulka.

Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Profit estimat 19.04

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci AJ Auxerre vs Angers SCO. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o egalitate (cote de +238). O victorie pentru AJ Auxerre (-109) a strâns 0%. 0% prezic o victorie pentru Angers SCO (+304).

1 0%
X 100%
2 0%

AJ Auxerre vs Angers SCO Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+238 pentru Draw (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil