29.08.2026 07:00 Finland Ykkonen 2026

KuPS Akatemia - SalPa Salo Predicțiile și Sfaturile de pariu

KuPS Akatemia versus SalPa Salo se va întâmpla la ora 07:00 pe 29.08.2026.

KuPS Akatemia
KuPS Akatemia
SalPa Salo
SalPa Salo

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru KuPS Akatemia vs SalPa Salo de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis SalPa Salo cu cote -152 din 1 de la 2 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
SalPa Salo
50%
1 din 2 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru KuPS Akatemia - SalPa Salo după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, kapibale131 (348 în clasament) în Profitul general, prezice 1.32 în profit, mizând 2 la SalPa Salo (-152) pe piață Home Draw Away. De o altă parte, tipster Demon888 (1243 în clasament) pariază pe +228 pentru KuPS Akatemia pe piață (Home Draw Away), mizând 8 să obțină un profit estimat de la 18.24.

kapibale131
kapibale131
Clasament: 348/1310
Profit: 7.2
Home Draw Away
-152 for SalPa Salo
2/10
Profit estimat 1.32
Demon888
Clasament: 1243/1310
Profit: -148.76
Home Draw Away
+228 for KuPS Akatemia
8/10
Profit estimat 18.24

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci KuPS Akatemia - SalPa Salo după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, kapibale131 (with 2.26% yield general) prezice să obțină 1.32 profit, mizând pe 2 la SalPa Salo (-152) pe piață Home Draw Away. Atunci, este Demon888 cu -11.36% yield. Mizează 8 pentru KuPS Akatemia (+228) pe piață Home Draw Away. Profitul estimat este 18.24.

kapibale131
kapibale131
Clasament: 393/1310
Yield: 2.26%
Home Draw Away
-152 for SalPa Salo
2/10
Profit estimat 1.32
Demon888
Clasament: 909/1310
Yield: -11.36%
Home Draw Away
+228 for KuPS Akatemia
8/10
Profit estimat 18.24

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru KuPS Akatemia - SalPa Salo după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! kapibale131, cu ODI de la -2.79 mizează 2 pe cote -152 pentru SalPa Salo pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 1.32 profit. Demon888 (ODI: -5.95) plasează pentru a obține un profit de 18.24, punând o miză 8 pe KuPS Akatemia (+228) pe piață Home Draw Away.

kapibale131
kapibale131
Clasament: 1196/1310
ODI: -2.79
Home Draw Away
-152 for SalPa Salo
2/10
Profit estimat 1.32
Demon888
Clasament: 1273/1310
ODI: -5.95
Home Draw Away
+228 for KuPS Akatemia
8/10
Profit estimat 18.24

Cele mai bune ponturi IA pentru KuPS Akatemia vs SalPa Salo

Ce rezultat pentru KuPS Akatemia vs SalPa Salo prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe SalPa Salo în piața Home Draw Away, la cota -152, cu miză de 2, de la kapibale131. Un pariu pe KuPS Akatemia (+228) în piața Home Draw Away cu o miză de 8 de la Demon888 este un alt favorit IA.

Home Draw Away
-152 for SalPa Salo
2/10
Profit estimat 1.32
Home Draw Away
+228 for KuPS Akatemia
8/10
Profit estimat 18.24

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci KuPS Akatemia vs SalPa Salo. Cea mai populară predicție, cu 50% din voturile totale, este o victorie pentru SalPa Salo(cote de -152). O victorie pentru KuPS Akatemia (+228) a strâns 50% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+266).

1 50%
X 0%
2 50%

KuPS Akatemia vs SalPa Salo Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-152 pentru SalPa Salo (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil