29.08.2026 12:30 United Arab Emirates UAE Pro League 2026/2027

Al Ain - Al-Nasr Predicțiile și Sfaturile de pariu

Al Ain versus Al-Nasr se va întâmpla la ora 12:30 pe 29.08.2026.

Al Ain
Al Ain
Al-Nasr
Al-Nasr

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Al Ain vs Al-Nasr de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Al Ain cu cote -294 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Al Ain
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Al Ain - Al-Nasr după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Demon888 (1243 în clasament) în Profitul general, prezice 3.4 în profit, mizând 10 la Al Ain (-294) pe piață Home Draw Away.

Demon888
Clasament: 1243/1311
Profit: -148.76
Home Draw Away
-294 for Al Ain
10/10
Profit estimat 3.40

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Al Ain - Al-Nasr după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Demon888 (with -11.36% yield general) prezice să obțină 3.4 profit, mizând pe 10 la Al Ain (-294) pe piață Home Draw Away.

Demon888
Clasament: 909/1311
Yield: -11.36%
Home Draw Away
-294 for Al Ain
10/10
Profit estimat 3.40

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Al Ain - Al-Nasr după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Demon888, cu ODI de la -5.95 mizează 10 pe cote -294 pentru Al Ain pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 3.4 profit.

Demon888
Clasament: 1273/1311
ODI: -5.95
Home Draw Away
-294 for Al Ain
10/10
Profit estimat 3.40

Cele mai bune ponturi IA pentru Al Ain vs Al-Nasr

Ce rezultat pentru Al Ain vs Al-Nasr prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Al Ain în piața Home Draw Away, la cota -294, cu miză de 10, de la Demon888.

Home Draw Away
-294 for Al Ain
10/10
Profit estimat 3.40

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Al Ain vs Al-Nasr. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Al Ain (cote de -294). În timp ce o victorie pentru Al-Nasr (+532) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+409).

1 100%
X 0%
2 0%

Al Ain vs Al-Nasr Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-294 pentru Al Ain (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil