29.08.2026 14:00 Mexico Liga de Expansion MX 2026/2027

Cruz Azul Hidalgo - CD Tepatitlan de Morelos Predicțiile și Sfaturile de pariu

Cruz Azul Hidalgo versus CD Tepatitlan de Morelos se va întâmpla la ora 14:00 pe 29.08.2026.

Cruz Azul Hidalgo
CD Tepatitlan de Morelos
CD Tepatitlan de Morelos

Alege-ți pariu!

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Draw
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Cruz Azul Hidalgo - CD Tepatitlan de Morelos după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Kibetchemu (1118 în clasament) în Profitul general, prezice 18.64 în profit, mizând 8 la Draw (+233) pe piață Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Clasament: 1118/1315
Profit: -79.22
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Profit estimat 18.64

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Cruz Azul Hidalgo - CD Tepatitlan de Morelos după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Kibetchemu (with -2.1% yield general) prezice să obțină 18.64 profit, mizând pe 8 la Draw (+233) pe piață Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Clasament: 559/1315
Yield: -2.1%
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Profit estimat 18.64

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Cruz Azul Hidalgo - CD Tepatitlan de Morelos după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Kibetchemu, cu ODI de la -41.24 mizează 8 pe cote +233 pentru Draw pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 18.64 profit.

Kibetchemu
Kibetchemu
Clasament: 1403/1315
ODI: -41.24
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Profit estimat 18.64

Cele mai bune ponturi IA pentru Cruz Azul Hidalgo vs CD Tepatitlan de Morelos

Ce rezultat pentru Cruz Azul Hidalgo vs CD Tepatitlan de Morelos prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Draw în piața Home Draw Away, la cota +233, cu miză de 8, de la Kibetchemu.

Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Profit estimat 18.64

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Cruz Azul Hidalgo vs CD Tepatitlan de Morelos. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o egalitate (cote de +233). O victorie pentru Cruz Azul Hidalgo (+105) a strâns 0%. 0% prezic o victorie pentru CD Tepatitlan de Morelos (+223).

1 0%
X 100%
2 0%

Cruz Azul Hidalgo vs CD Tepatitlan de Morelos Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+233 pentru Draw (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil