29.08.2026 14:30 Turkey Super Lig 2026/2027

Galatasaray SK - Göztepe AS Izmir Predicțiile și Sfaturile de pariu

Galatasaray SK versus Göztepe AS Izmir se va întâmpla la ora 14:30 pe 29.08.2026.

Galatasaray SK
Galatasaray SK
Goztepe AS Izmir
Göztepe AS Izmir

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Galatasaray SK vs Göztepe AS Izmir de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Galatasaray SK cu cote -233 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Galatasaray SK
100%
1 din 1 de tipsteri
Double Chance
1X
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Galatasaray SK - Göztepe AS Izmir după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, jarix792 (652 în clasament) în Profitul general, prezice 2.58 în profit, mizând 6 la Galatasaray SK (-233) pe piață Home Draw Away. De o altă parte, tipster ivan4v (983 în clasament) pariază pe -909 pentru 1X pe piață (Double Chance), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 1.1.

jarix792
jarix792
Clasament: 652/1302
Profit: -6.82
Home Draw Away
-233 for Galatasaray SK
6/10
Profit estimat 2.58
ivan4v
ivan4v
Clasament: 983/1302
Profit: -44.9
Double Chance
-909 for 1X
10/10
Profit estimat 1.10

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Galatasaray SK - Göztepe AS Izmir după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, jarix792 (with -0.38% yield general) prezice să obțină 2.58 profit, mizând pe 6 la Galatasaray SK (-233) pe piață Home Draw Away. Atunci, este ivan4v cu -2.26% yield. Mizează 10 pentru 1X (-909) pe piață Double Chance. Profitul estimat este 1.1.

jarix792
jarix792
Clasament: 493/1302
Yield: -0.38%
Home Draw Away
-233 for Galatasaray SK
6/10
Profit estimat 2.58
ivan4v
ivan4v
Clasament: 565/1302
Yield: -2.26%
Double Chance
-909 for 1X
10/10
Profit estimat 1.10

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Galatasaray SK - Göztepe AS Izmir după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! ivan4v, cu ODI de la -4.21 mizează 10 pe cote -909 pentru 1X pe piața Double Chance. Aceasta pot să aducă 1.1 profit. jarix792 (ODI: -8.64) plasează pentru a obține un profit de 2.58, punând o miză 6 pe Galatasaray SK (-233) pe piață Home Draw Away.

ivan4v
ivan4v
Clasament: 1240/1302
ODI: -4.21
Double Chance
-909 for 1X
10/10
Profit estimat 1.10
jarix792
jarix792
Clasament: 1311/1302
ODI: -8.64
Home Draw Away
-233 for Galatasaray SK
6/10
Profit estimat 2.58

Cele mai bune ponturi IA pentru Galatasaray SK vs Göztepe AS Izmir

Ce rezultat pentru Galatasaray SK vs Göztepe AS Izmir prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Galatasaray SK în piața Home Draw Away, la cota -233, cu miză de 6, de la jarix792. Un pariu pe 1X (-909) în piața Double Chance cu o miză de 10 de la ivan4v este un alt favorit IA.

Home Draw Away
-233 for Galatasaray SK
6/10
Profit estimat 2.58
Double Chance
-909 for 1X
10/10
Profit estimat 1.10

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Galatasaray SK vs Göztepe AS Izmir. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Galatasaray SK (cote de -233). În timp ce o victorie pentru Göztepe AS Izmir (+684) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+380).

1 100%
X 0%
2 0%

Galatasaray SK vs Göztepe AS Izmir Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-233 pentru Galatasaray SK (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil