26.09.2026 14:00 • Ecuador • Liga Pro Serie B 2026

Club 9 de Octubre - San Antonio FC Cotacachi Predicțiile și Sfaturile de pariu

Club 9 de Octubre versus San Antonio FC Cotacachi se va întâmpla la ora 14:00 pe 26.09.2026.

Club 9 de Octubre
Club 9 de Octubre
—
San Antonio FC Cotacachi
San Antonio FC Cotacachi

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Club 9 de Octubre vs San Antonio FC Cotacachi de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Club 9 de Octubre cu cote -222 din 3 de la 4 utilizatori. Un alt pariu popular este pe Asian Handicap (-1.25) cu San Antonio FC Cotacachi (+1.25), money back on draw rezultatul (odds of -133) din 100%. În al treilea rând, pariu pe Asian Handicap (-1), cu rezultatul Club 9 de Octubre (-1), money back on draw și cotele -106 a fost prezis 1 din 1 tipsteri (100%)

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Club 9 de Octubre
75%
3 din 4 de tipsteri
Asian Handicap (-1.25)
San Antonio FC Cotacachi (+1.25), money back on draw
100%
1 din 1 de tipsteri
Correct Score
2:1
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Club 9 de Octubre - San Antonio FC Cotacachi după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Lickitung (5 în clasament) în Profitul general, prezice 9.4 în profit, mizând 10 la Club 9 de Octubre (-1), money back on draw (-106) pe piață Asian Handicap (-1). De o altă parte, tipster Basijimis (32 în clasament) pariază pe -133 pentru San Antonio FC Cotacachi (+1.25), money back on draw pe piață (Asian Handicap (-1.25)), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 7.5. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (1594 acest sezon) – levsky, prezice să obțină 4.5 în plus mizând 10 pe -222 pentru Club 9 de Octubre pe piață Home Draw Away.

Lickitung
Lickitung
Clasament: 5/1681
Profit: 329.69
Asian Handicap (-1)
-106 for Club 9 de Octubre (-1), money back on draw
10/10
Profit estimat 9.40
Basijimis
Basijimis
Clasament: 32/1681
Profit: 128.85
Asian Handicap (-1.25)
-133 for San Antonio FC Cotacachi (+1.25), money back on draw
10/10
Profit estimat 7.50
levsky
levsky
Clasament: 1594/1681
Profit: -321.2
Home Draw Away
-222 for Club 9 de Octubre
10/10
Profit estimat 4.50
CosminM
CosminM
Clasament: 1760/1681
Profit: -1410.92
Correct Score
+760 for 2:1
6/10
Profit estimat 45.60
maus1
maus1
Clasament: 1768/1681
Profit: -1668.52
Home Draw Away
-233 for Club 9 de Octubre
10/10
Profit estimat 4.30
1 2

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Club 9 de Octubre - San Antonio FC Cotacachi după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Basijimis (with 13.02% yield general) prezice să obțină 7.5 profit, mizând pe 10 la San Antonio FC Cotacachi (+1.25), money back on draw (-133) pe piață Asian Handicap (-1.25). Atunci, este Lickitung cu 6.91% yield. Mizează 10 pentru Club 9 de Octubre (-1), money back on draw (-106) pe piață Asian Handicap (-1). Profitul estimat este 9.4. levsky (-1.53% yield) pariază -222 pe Club 9 de Octubre pe piață Home Draw Away. Plasând o miză de 10, va aduce un profit de 4.5 dacă este corect.

Basijimis
Basijimis
Clasament: 272/1681
Yield: 13.02%
Asian Handicap (-1.25)
-133 for San Antonio FC Cotacachi (+1.25), money back on draw
10/10
Profit estimat 7.50
Lickitung
Lickitung
Clasament: 346/1681
Yield: 6.91%
Asian Handicap (-1)
-106 for Club 9 de Octubre (-1), money back on draw
10/10
Profit estimat 9.40
levsky
levsky
Clasament: 615/1681
Yield: -1.53%
Home Draw Away
-222 for Club 9 de Octubre
10/10
Profit estimat 4.50
maus1
maus1
Clasament: 891/1681
Yield: -5.85%
Home Draw Away
-233 for Club 9 de Octubre
10/10
Profit estimat 4.30
CosminM
CosminM
Clasament: 962/1681
Yield: -6.98%
Correct Score
+760 for 2:1
6/10
Profit estimat 45.60
1 2

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Club 9 de Octubre - San Antonio FC Cotacachi după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! CosminM, cu ODI de la 303.9 mizează 6 pe cote +760 pentru 2:1 pe piața Correct Score. Aceasta pot să aducă 45.6 profit. maus1 (ODI: 297.31) plasează pentru a obține un profit de 4.3, punând o miză 10 pe Club 9 de Octubre (-233) pe piață Home Draw Away. Al treilea în clasamentul general (ODI: 79.59), Lickitung a ales piața Asian Handicap (-1) plasând o miză de 10 pe cote de -106 pentru Club 9 de Octubre (-1), money back on draw, estimând un profit de 9.4.

CosminM
CosminM
Clasament: 26/1681
ODI: 303.9
Correct Score
+760 for 2:1
6/10
Profit estimat 45.60
maus1
maus1
Clasament: 27/1681
ODI: 297.31
Home Draw Away
-233 for Club 9 de Octubre
10/10
Profit estimat 4.30
Lickitung
Lickitung
Clasament: 66/1681
ODI: 79.59
Asian Handicap (-1)
-106 for Club 9 de Octubre (-1), money back on draw
10/10
Profit estimat 9.40
levsky
levsky
Clasament: 548/1681
ODI: 0.38
Home Draw Away
-222 for Club 9 de Octubre
10/10
Profit estimat 4.50
Basijimis
Basijimis
Clasament: 1404/1681
ODI: -2.22
Asian Handicap (-1.25)
-133 for San Antonio FC Cotacachi (+1.25), money back on draw
10/10
Profit estimat 7.50
1 2

Cele mai bune ponturi IA pentru Club 9 de Octubre vs San Antonio FC Cotacachi

Ce rezultat pentru Club 9 de Octubre vs San Antonio FC Cotacachi prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Club 9 de Octubre (-1), money back on draw în piața Asian Handicap (-1), la cota -106, cu miză de 10, de la Lickitung. Un pariu pe San Antonio FC Cotacachi (+1.25), money back on draw (-133) în piața Asian Handicap (-1.25) cu o miză de 10 de la Basijimis este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este Club 9 de Octubre în piața Home Draw Away, pe care levsky pariază 10 la cota -222.

Asian Handicap (-1)
-106 for Club 9 de Octubre (-1), money back on draw
10/10
Profit estimat 9.40
Asian Handicap (-1.25)
-133 for San Antonio FC Cotacachi (+1.25), money back on draw
10/10
Profit estimat 7.50
Home Draw Away
-222 for Club 9 de Octubre
10/10
Profit estimat 4.50
Correct Score
+760 for 2:1
6/10
Profit estimat 45.60
Home Draw Away
-233 for Club 9 de Octubre
10/10
Profit estimat 4.30
1 2

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Club 9 de Octubre vs San Antonio FC Cotacachi. Cea mai populară predicție, cu 75% din voturile totale, este o victorie pentru Club 9 de Octubre (cote de -222). În timp ce o victorie pentru San Antonio FC Cotacachi (+646) a strâns 25% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+314).

1 75%
X 0%
2 25%
Pronosticuri:
Cotele de pariere+760 pentru Club 9 de Octubre 2:1 San Antonio FC Cotacachi

Club 9 de Octubre vs San Antonio FC Cotacachi Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-106 pentru Club 9 de Octubre (-1), money back on draw (Asian Handicap (-1))
Joacă în mod responsabil