22.10.2026 19:30 • Venezuela • Copa Venezuela 2026

Central University of Venezuela - Club Atletico Barinas Predicțiile și Sfaturile de pariu

Central University of Venezuela versus Club Atletico Barinas se va întâmpla la ora 19:30 pe 22.10.2026.

Universidad Central de Venezuela
Central University of Venezuela
—
Club Atletico Barinas

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Central University of Venezuela vs Club Atletico Barinas de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away, 1st Half și un rezultat prezis Central University of Venezuela cu cote -116 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away, 1st Half
Central University of Venezuela
100%
1 din 1 de tipsteri
Over/Under 3
Over
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Central University of Venezuela - Club Atletico Barinas după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, FutbolMaestro (1769 în clasament) în Profitul general, prezice 10.7 în profit, mizând 10 la Over (+107) pe piață Over/Under 3.

FutbolMaestro
FutbolMaestro
Clasament: 1769/1949
Profit: -250.35
Over/Under 3
+107 for Over
10/10
Profit estimat 10.70
FutbolMaestro
FutbolMaestro
Clasament: 1769/1949
Profit: -250.35
Home Draw Away, 1st Half
-116 for Central University of Venezuela
10/10
Profit estimat 8.60

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Central University of Venezuela - Club Atletico Barinas după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, FutbolMaestro (with -6.16% yield general) prezice să obțină 10.7 profit, mizând pe 10 la Over (+107) pe piață Over/Under 3.

FutbolMaestro
FutbolMaestro
Clasament: 1070/1949
Yield: -6.16%
Over/Under 3
+107 for Over
10/10
Profit estimat 10.70
FutbolMaestro
FutbolMaestro
Clasament: 1070/1949
Yield: -6.16%
Home Draw Away, 1st Half
-116 for Central University of Venezuela
10/10
Profit estimat 8.60

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Central University of Venezuela - Club Atletico Barinas după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! FutbolMaestro, cu ODI de la 53.08 mizează 10 pe cote +107 pentru Over pe piața Over/Under 3. Aceasta pot să aducă 10.7 profit.

FutbolMaestro
FutbolMaestro
Clasament: 93/1949
ODI: 53.08
Over/Under 3
+107 for Over
10/10
Profit estimat 10.70
FutbolMaestro
FutbolMaestro
Clasament: 93/1949
ODI: 53.08
Home Draw Away, 1st Half
-116 for Central University of Venezuela
10/10
Profit estimat 8.60

Cele mai bune ponturi IA pentru Central University of Venezuela vs Club Atletico Barinas

Ce rezultat pentru Central University of Venezuela vs Club Atletico Barinas prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Over în piața Over/Under 3, la cota +107, cu miză de 10, de la FutbolMaestro.

Over/Under 3
+107 for Over
10/10
Profit estimat 10.70
Home Draw Away, 1st Half
-116 for Central University of Venezuela
10/10
Profit estimat 8.60

Central University of Venezuela vs Club Atletico Barinas Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-116 pentru Central University of Venezuela (Home Draw Away, 1st Half)
Pronostic 2:
Cotele de pariere+107 pentru Over (Over/Under 3)
Joacă în mod responsabil