23.10.2026 14:00 • Peru • Liga 1 - Clausura 2026

Utc de Cajamarca - FBC Melgar Arequipa Predicțiile și Sfaturile de pariu

Utc de Cajamarca versus FBC Melgar Arequipa se va întâmpla la ora 14:00 pe 23.10.2026.

Utc de Cajamarca
Utc de Cajamarca
—
FBC Melgar Arequipa
FBC Melgar Arequipa

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Utc de Cajamarca vs FBC Melgar Arequipa de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Utc de Cajamarca cu cote +428 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Utc de Cajamarca
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Utc de Cajamarca - FBC Melgar Arequipa după profitul pariorului

Home Draw Away
+428 for Utc de Cajamarca
6/10
Profit estimat 25.68

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Utc de Cajamarca - FBC Melgar Arequipa după yield tipsterului.

Home Draw Away
+428 for Utc de Cajamarca
6/10
Profit estimat 25.68

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Utc de Cajamarca - FBC Melgar Arequipa după pariorilor ODI

Home Draw Away
+428 for Utc de Cajamarca
6/10
Profit estimat 25.68

Cele mai bune ponturi IA pentru Utc de Cajamarca vs FBC Melgar Arequipa

Ce rezultat pentru Utc de Cajamarca vs FBC Melgar Arequipa prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Utc de Cajamarca în piața Home Draw Away, la cota +428, cu miză de 6, de la adam tami 82.

Home Draw Away
+428 for Utc de Cajamarca
6/10
Profit estimat 25.68

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Utc de Cajamarca vs FBC Melgar Arequipa. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Utc de Cajamarca (cote de +428). În timp ce o victorie pentru FBC Melgar Arequipa (-185) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+295).

1 100%
X 0%
2 0%

Utc de Cajamarca vs FBC Melgar Arequipa Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+428 pentru Utc de Cajamarca (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil