04.07.2026 05:00 Republic of Korea KBO 2026

SSG Landers (Wyverns) - Samsung Lions Predicțiile și Sfaturile de pariu

SSG Landers (Wyverns) versus Samsung Lions se va întâmpla la ora 05:00 pe 04.07.2026.

SSG Landers (Wyverns)
Samsung Lions

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru SSG Landers (Wyverns) vs Samsung Lions de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Samsung Lions cu cote -149 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Over/Under 10.5
Over
50%
1 din 2 de tipsteri
Home Away
Samsung Lions
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru SSG Landers (Wyverns) - Samsung Lions după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, marek15 (1635 în clasament) în Profitul general, prezice 8.0 în profit, mizând 10 la Over (-125) pe piață Over/Under 10.5. De o altă parte, tipster Emily1205 (1709 în clasament) pariază pe -149 pentru Samsung Lions pe piață (Home Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 6.7. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (2042 acest sezon) – TEXO, prezice să obțină 10.3 în plus mizând 10 pe +103 pentru Under pe piață Over/Under 10.5.

marek15
marek15
Clasament: 1635/1835
Profit: -77.1
Over/Under 10.5
-125 for Over
10/10
Profit estimat 8.00
Emily1205
Emily1205
Clasament: 1709/1835
Profit: -97.11
Home Away
-149 for Samsung Lions
10/10
Profit estimat 6.70
TEXO
TEXO
Clasament: 2042/1835
Profit: -477.36
Over/Under 10.5
+103 for Under
10/10
Profit estimat 10.30

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci SSG Landers (Wyverns) - Samsung Lions după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, marek15 (with -0.74% yield general) prezice să obțină 8.0 profit, mizând pe 10 la Over (-125) pe piață Over/Under 10.5. Atunci, este Emily1205 cu -2.65% yield. Mizează 10 pentru Samsung Lions (-149) pe piață Home Away. Profitul estimat este 6.7. TEXO (-7.23% yield) pariază +103 pe Under pe piață Over/Under 10.5. Plasând o miză de 10, va aduce un profit de 10.3 dacă este corect.

marek15
marek15
Clasament: 722/1835
Yield: -0.74%
Over/Under 10.5
-125 for Over
10/10
Profit estimat 8.00
Emily1205
Emily1205
Clasament: 808/1835
Yield: -2.65%
Home Away
-149 for Samsung Lions
10/10
Profit estimat 6.70
TEXO
TEXO
Clasament: 1017/1835
Yield: -7.23%
Over/Under 10.5
+103 for Under
10/10
Profit estimat 10.30

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru SSG Landers (Wyverns) - Samsung Lions după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! TEXO, cu ODI de la 47.31 mizează 10 pe cote +103 pentru Under pe piața Over/Under 10.5. Aceasta pot să aducă 10.3 profit. marek15 (ODI: 21.72) plasează pentru a obține un profit de 8.0, punând o miză 10 pe Over (-125) pe piață Over/Under 10.5. Al treilea în clasamentul general (ODI: 0.0), Emily1205 a ales piața Home Away plasând o miză de 10 pe cote de -149 pentru Samsung Lions, estimând un profit de 6.7.

TEXO
TEXO
Clasament: 82/1835
ODI: 47.31
Over/Under 10.5
+103 for Under
10/10
Profit estimat 10.30
marek15
marek15
Clasament: 126/1835
ODI: 21.72
Over/Under 10.5
-125 for Over
10/10
Profit estimat 8.00
Emily1205
Emily1205
Clasament: 987/1835
ODI: 0.0
Home Away
-149 for Samsung Lions
10/10
Profit estimat 6.70

Cele mai bune ponturi IA pentru SSG Landers (Wyverns) vs Samsung Lions

Ce rezultat pentru SSG Landers (Wyverns) vs Samsung Lions prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Over în piața Over/Under 10.5, la cota -125, cu miză de 10, de la marek15. Un pariu pe Samsung Lions (-149) în piața Home Away cu o miză de 10 de la Emily1205 este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este Under în piața Over/Under 10.5, pe care TEXO pariază 10 la cota +103.

Over/Under 10.5
-125 for Over
10/10
Profit estimat 8.00
Home Away
-149 for Samsung Lions
10/10
Profit estimat 6.70
Over/Under 10.5
+103 for Under
10/10
Profit estimat 10.30

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci SSG Landers (Wyverns) vs Samsung Lions. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Samsung Lions (odds of -149). O victorie pentru SSG Landers (Wyverns) (+129) a strâns 0% din voturi.

1 0%
2 100%

SSG Landers (Wyverns) vs Samsung Lions Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-125 pentru Over (Over/Under 10.5)
Pronostic 2:
Cotele de pariere-149 pentru Samsung Lions (Home Away)
Joacă în mod responsabil