04.07.2026 11:40 World Nations Championship 2026

Africa de Sud - Anglia Predicțiile și Sfaturile de pariu

Africa de Sud versus Anglia se va întâmpla la ora 11:40 pe 04.07.2026.

Africa de Sud
Anglia

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Africa de Sud vs Anglia de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Africa de Sud cu cote -769 din 5 de la 5 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Africa de Sud
100%
5 din 5 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Africa de Sud - Anglia după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, cod promotional betano (312 în clasament) în Profitul general, prezice 1.17 în profit, mizând 9 la Africa de Sud (-769) pe piață Home Draw Away. De o altă parte, tipster código de registro 1xbet (1262 în clasament) pariază pe -769 pentru Africa de Sud pe piață (Home Draw Away), mizând 1 să obțină un profit estimat de la 0.13. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (1368 acest sezon) – stoiximan κωδικοσ bonus, prezice să obțină 0.91 în plus mizând 7 pe -769 pentru Africa de Sud pe piață Home Draw Away.

cod promotional betano
cod promotional betano
Clasament: 312/1748
Profit: 14.72
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
9/10
Profit estimat 1.17
código de registro 1xbet
Clasament: 1262/1748
Profit: -30.62
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
1/10
Profit estimat 0.13
stoiximan κωδικοσ bonus
Clasament: 1368/1748
Profit: -42.82
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
7/10
Profit estimat 0.91
1xbetpromocode
Clasament: 1476/1748
Profit: -61.05
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
2/10
Profit estimat 0.26
bono de bienvenida Betano
Clasament: 1795/1748
Profit: -181.47
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
4/10
Profit estimat 0.52

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Africa de Sud - Anglia după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, cod promotional betano (with 1.57% yield general) prezice să obțină 1.17 profit, mizând pe 9 la Africa de Sud (-769) pe piață Home Draw Away. Atunci, este código de registro 1xbet cu -3.29% yield. Mizează 1 pentru Africa de Sud (-769) pe piață Home Draw Away. Profitul estimat este 0.13. stoiximan κωδικοσ bonus (-4.31% yield) pariază -769 pe Africa de Sud pe piață Home Draw Away. Plasând o miză de 7, va aduce un profit de 0.91 dacă este corect.

cod promotional betano
cod promotional betano
Clasament: 582/1748
Yield: 1.57%
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
9/10
Profit estimat 1.17
código de registro 1xbet
Clasament: 771/1748
Yield: -3.29%
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
1/10
Profit estimat 0.13
stoiximan κωδικοσ bonus
Clasament: 815/1748
Yield: -4.31%
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
7/10
Profit estimat 0.91
1xbetpromocode
Clasament: 916/1748
Yield: -6.61%
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
2/10
Profit estimat 0.26
bono de bienvenida Betano
Clasament: 1289/1748
Yield: -17.74%
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
4/10
Profit estimat 0.52

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Africa de Sud - Anglia după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! cod promotional betano, cu ODI de la -39.22 mizează 9 pe cote -769 pentru Africa de Sud pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 1.17 profit. stoiximan κωδικοσ bonus (ODI: -69.31) plasează pentru a obține un profit de 0.91, punând o miză 7 pe Africa de Sud (-769) pe piață Home Draw Away. Al treilea în clasamentul general (ODI: -69.96), bono de bienvenida Betano a ales piața Home Draw Away plasând o miză de 4 pe cote de -769 pentru Africa de Sud, estimând un profit de 0.52.

cod promotional betano
cod promotional betano
Clasament: 1866/1748
ODI: -39.22
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
9/10
Profit estimat 1.17
stoiximan κωδικοσ bonus
Clasament: 1930/1748
ODI: -69.31
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
7/10
Profit estimat 0.91
bono de bienvenida Betano
Clasament: 1933/1748
ODI: -69.96
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
4/10
Profit estimat 0.52
1xbetpromocode
Clasament: 1935/1748
ODI: -71.33
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
2/10
Profit estimat 0.26
código de registro 1xbet
Clasament: 1951/1748
ODI: -80.87
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
1/10
Profit estimat 0.13

Cele mai bune ponturi IA pentru Africa de Sud vs Anglia

Ce rezultat pentru Africa de Sud vs Anglia prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Africa de Sud în piața Home Draw Away, la cota -769, cu miză de 9, de la cod promotional betano. Un pariu pe Africa de Sud (-769) în piața Home Draw Away cu o miză de 1 de la código de registro 1xbet este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este Africa de Sud în piața Home Draw Away, pe care stoiximan κωδικοσ bonus pariază 7 la cota -769.

Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
9/10
Profit estimat 1.17
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
1/10
Profit estimat 0.13
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
7/10
Profit estimat 0.91
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
2/10
Profit estimat 0.26
Home Draw Away
-769 for Africa de Sud
4/10
Profit estimat 0.52

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Africa de Sud vs Anglia. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Africa de Sud (cote de -769). În timp ce o victorie pentru Anglia a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate.

1 100%
X 0%
2 0%

Africa de Sud vs Anglia Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-769 pentru Africa de Sud (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil