30.06.2026 03:30 Romania ATP Challenger Brasov, Doubles 2026

Gueymard Wayenburg S./Kasnikowski M. - Mayot H./Piros Z. Predicțiile și Sfaturile de pariu

Gueymard Wayenburg S./Kasnikowski M. versus Mayot H./Piros Z. se va întâmpla la ora 03:30 pe 30.06.2026.

Gueymard Wayenburg S./Kasnikowski M.
Mayot H./Piros Z.

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Gueymard Wayenburg S./Kasnikowski M. vs Mayot H./Piros Z. de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Mayot H./Piros Z. cu cote -5000 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Mayot H./Piros Z.
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Gueymard Wayenburg S./Kasnikowski M. - Mayot H./Piros Z. după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, 22bet codigo promocional (1896 în clasament) în Profitul general, prezice 0.08 în profit, mizând 4 la Mayot H./Piros Z. (-5000) pe piață Home Away.

22bet codigo promocional
Clasament: 1896/1741
Profit: -291.38
Home Away
-5000 for Mayot H./Piros Z.
4/10
Profit estimat 0.08

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Gueymard Wayenburg S./Kasnikowski M. - Mayot H./Piros Z. după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, 22bet codigo promocional (with -30.93% yield general) prezice să obțină 0.08 profit, mizând pe 4 la Mayot H./Piros Z. (-5000) pe piață Home Away.

22bet codigo promocional
Clasament: 1523/1741
Yield: -30.93%
Home Away
-5000 for Mayot H./Piros Z.
4/10
Profit estimat 0.08

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Gueymard Wayenburg S./Kasnikowski M. - Mayot H./Piros Z. după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! 22bet codigo promocional, cu ODI de la -79.26 mizează 4 pe cote -5000 pentru Mayot H./Piros Z. pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 0.08 profit.

22bet codigo promocional
Clasament: 1947/1741
ODI: -79.26
Home Away
-5000 for Mayot H./Piros Z.
4/10
Profit estimat 0.08

Cele mai bune ponturi IA pentru Gueymard Wayenburg S./Kasnikowski M. vs Mayot H./Piros Z.

Ce rezultat pentru Gueymard Wayenburg S./Kasnikowski M. vs Mayot H./Piros Z. prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Mayot H./Piros Z. în piața Home Away, la cota -5000, cu miză de 4, de la 22bet codigo promocional.

Home Away
-5000 for Mayot H./Piros Z.
4/10
Profit estimat 0.08

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Gueymard Wayenburg S./Kasnikowski M. vs Mayot H./Piros Z.. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Mayot H./Piros Z. (odds of -5000). O victorie pentru Gueymard Wayenburg S./Kasnikowski M. (-233) a strâns 0% din voturi.

1 0%
2 100%

Gueymard Wayenburg S./Kasnikowski M. vs Mayot H./Piros Z. Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-5000 pentru Mayot H./Piros Z. (Home Away)
Joacă în mod responsabil