30.06.2026 06:00 United Kingdom Wimbledon Women 2026

Kayla Day - Madison Keys Predicțiile și Sfaturile de pariu

Kayla Day versus Madison Keys se va întâmpla la ora 06:00 pe 30.06.2026.

Kayla Day
Madison Keys

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Kayla Day vs Madison Keys de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Kayla Day cu cote +950 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Kayla Day
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Kayla Day - Madison Keys după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Wilhelmine (1935 în clasament) în Profitul general, prezice 38.0 în profit, mizând 4 la Kayla Day (+950) pe piață Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Clasament: 1935/1732
Profit: -817.18
Home Away
+950 for Kayla Day
4/10
Profit estimat 38.00

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Kayla Day - Madison Keys după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Wilhelmine (with -4.57% yield general) prezice să obțină 38.0 profit, mizând pe 4 la Kayla Day (+950) pe piață Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Clasament: 808/1732
Yield: -4.57%
Home Away
+950 for Kayla Day
4/10
Profit estimat 38.00

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Kayla Day - Madison Keys după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Wilhelmine, cu ODI de la -147.67 mizează 4 pe cote +950 pentru Kayla Day pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 38.0 profit.

Wilhelmine
Wilhelmine
Clasament: 1940/1732
ODI: -147.67
Home Away
+950 for Kayla Day
4/10
Profit estimat 38.00

Cele mai bune ponturi IA pentru Kayla Day vs Madison Keys

Ce rezultat pentru Kayla Day vs Madison Keys prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Kayla Day în piața Home Away, la cota +950, cu miză de 4, de la Wilhelmine.

Home Away
+950 for Kayla Day
4/10
Profit estimat 38.00

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Kayla Day vs Madison Keys. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Kayla Day (odds of +950). Iar, o victorie pentru Madison Keys (-1250) a strâns 0% din voturi.

1 100%
2 0%

Kayla Day vs Madison Keys Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+950 pentru Kayla Day (Home Away)
Joacă în mod responsabil