04.07.2026 08:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

FC Ingolstadt 04 - VfB Eichstätt Predicțiile și Sfaturile de pariu

FC Ingolstadt 04 versus VfB Eichstätt se va întâmpla la ora 08:00 pe 04.07.2026.

FC Ingolstadt 04
FC Ingolstadt 04
VfB Eichstatt
VfB Eichstätt

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru FC Ingolstadt 04 vs VfB Eichstätt de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis FC Ingolstadt 04 cu cote -233 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
FC Ingolstadt 04
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru FC Ingolstadt 04 - VfB Eichstätt după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, CRonaldoTips (1882 în clasament) în Profitul general, prezice 4.3 în profit, mizând 10 la FC Ingolstadt 04 (-233) pe piață Home Draw Away.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Clasament: 1882/1835
Profit: -186.23
Home Draw Away
-233 for FC Ingolstadt 04
10/10
Profit estimat 4.30

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci FC Ingolstadt 04 - VfB Eichstätt după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, CRonaldoTips (with -3.98% yield general) prezice să obțină 4.3 profit, mizând pe 10 la FC Ingolstadt 04 (-233) pe piață Home Draw Away.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Clasament: 873/1835
Yield: -3.98%
Home Draw Away
-233 for FC Ingolstadt 04
10/10
Profit estimat 4.30

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru FC Ingolstadt 04 - VfB Eichstätt după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! CRonaldoTips, cu ODI de la -14.84 mizează 10 pe cote -233 pentru FC Ingolstadt 04 pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 4.3 profit.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Clasament: 1891/1835
ODI: -14.84
Home Draw Away
-233 for FC Ingolstadt 04
10/10
Profit estimat 4.30

Cele mai bune ponturi IA pentru FC Ingolstadt 04 vs VfB Eichstätt

Ce rezultat pentru FC Ingolstadt 04 vs VfB Eichstätt prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe FC Ingolstadt 04 în piața Home Draw Away, la cota -233, cu miză de 10, de la CRonaldoTips.

Home Draw Away
-233 for FC Ingolstadt 04
10/10
Profit estimat 4.30

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci FC Ingolstadt 04 vs VfB Eichstätt. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru FC Ingolstadt 04 (cote de -233). În timp ce o victorie pentru VfB Eichstätt (+399) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+399).

1 100%
X 0%
2 0%

FC Ingolstadt 04 vs VfB Eichstätt Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-233 pentru FC Ingolstadt 04 (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil