30.06.2026 12:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

SK Sturm Graz - LNZ Cerkași Predicțiile și Sfaturile de pariu

SK Sturm Graz versus LNZ Cerkași se va întâmpla la ora 12:00 pe 30.06.2026.

SK Sturm Graz
SK Sturm Graz
LNZ Cherkasy
LNZ Cerkași

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru SK Sturm Graz vs LNZ Cerkași de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis SK Sturm Graz cu cote -213 din 6 de la 8 utilizatori. Un alt pariu popular este pe Asian Handicap (-1.5) cu SK Sturm Graz (-1.5), money back on draw rezultatul (odds of +118) din 100%. În al treilea rând, pariu pe Draw No Bet, cu rezultatul LNZ Cerkași și cotele +295 a fost prezis 1 din 1 tipsteri (100%)

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
SK Sturm Graz
75%
6 din 8 de tipsteri
Asian Handicap (-1.5)
SK Sturm Graz (-1.5), money back on draw
100%
1 din 1 de tipsteri
Draw No Bet
LNZ Cerkași
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru SK Sturm Graz - LNZ Cerkași după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, vovan888 (31 în clasament) în Profitul general, prezice 5.5 în profit, mizând 10 la SK Sturm Graz (-182) pe piață Home Draw Away. De o altă parte, tipster Mr Chipmunks30 (239 în clasament) pariază pe -182 pentru SK Sturm Graz pe piață (Home Draw Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 5.5. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (253 acest sezon) – Hani Tbaishat 8, prezice să obțină 0.3 în plus mizând 2 pe -667 pentru 1X pe piață Double Chance.

vovan888
vovan888
Clasament: 31/1763
Profit: 127.72
Home Draw Away
-182 for SK Sturm Graz
10/10
Profit estimat 5.50
Mr Chipmunks30
Clasament: 239/1763
Profit: 20.3
Home Draw Away
-182 for SK Sturm Graz
10/10
Profit estimat 5.50
Hani Tbaishat 8
Clasament: 253/1763
Profit: 19.17
Double Chance
-667 for 1X
2/10
Profit estimat 0.30
FutBach
FutBach
Clasament: 820/1763
Profit: -5.66
Draw No Bet
+295 for LNZ Cerkași
2/10
Profit estimat 5.90
AandN
Clasament: 1457/1763
Profit: -53.74
Home Draw Away
-196 for SK Sturm Graz
10/10
Profit estimat 5.10
1 2 3

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci SK Sturm Graz - LNZ Cerkași după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Hani Tbaishat 8 (with 16.96% yield general) prezice să obțină 0.3 profit, mizând pe 2 la 1X (-667) pe piață Double Chance. Atunci, este Mr Chipmunks30 cu 10.68% yield. Mizează 10 pentru SK Sturm Graz (-182) pe piață Home Draw Away. Profitul estimat este 5.5. vovan888 (6.95% yield) pariază -182 pe SK Sturm Graz pe piață Home Draw Away. Plasând o miză de 10, va aduce un profit de 5.5 dacă este corect.

Hani Tbaishat 8
Clasament: 317/1763
Yield: 16.96%
Double Chance
-667 for 1X
2/10
Profit estimat 0.30
Mr Chipmunks30
Clasament: 399/1763
Yield: 10.68%
Home Draw Away
-182 for SK Sturm Graz
10/10
Profit estimat 5.50
vovan888
vovan888
Clasament: 447/1763
Yield: 6.95%
Home Draw Away
-182 for SK Sturm Graz
10/10
Profit estimat 5.50
FutBach
FutBach
Clasament: 642/1763
Yield: -0.26%
Draw No Bet
+295 for LNZ Cerkași
2/10
Profit estimat 5.90
AandN
Clasament: 724/1763
Yield: -2.15%
Home Draw Away
-196 for SK Sturm Graz
10/10
Profit estimat 5.10
1 2 3

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru SK Sturm Graz - LNZ Cerkași după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! FutBach, cu ODI de la 11.34 mizează 2 pe cote +295 pentru LNZ Cerkași pe piața Draw No Bet. Aceasta pot să aducă 5.9 profit. Hani Tbaishat 8 (ODI: -0.34) plasează pentru a obține un profit de 0.3, punând o miză 2 pe 1X (-667) pe piață Double Chance. Al treilea în clasamentul general (ODI: -0.98), Mr Chipmunks30 a ales piața Home Draw Away plasând o miză de 10 pe cote de -182 pentru SK Sturm Graz, estimând un profit de 5.5.

FutBach
FutBach
Clasament: 170/1763
ODI: 11.34
Draw No Bet
+295 for LNZ Cerkași
2/10
Profit estimat 5.90
Hani Tbaishat 8
Clasament: 1340/1763
ODI: -0.34
Double Chance
-667 for 1X
2/10
Profit estimat 0.30
Mr Chipmunks30
Clasament: 1494/1763
ODI: -0.98
Home Draw Away
-182 for SK Sturm Graz
10/10
Profit estimat 5.50
AandN
Clasament: 1686/1763
ODI: -3.81
Home Draw Away
-196 for SK Sturm Graz
10/10
Profit estimat 5.10
CexCox74
CexCox74
Clasament: 1692/1763
ODI: -3.97
Home Draw Away
-182 for SK Sturm Graz
10/10
Profit estimat 5.50
1 2 3

Cele mai bune ponturi IA pentru SK Sturm Graz vs LNZ Cerkași

Ce rezultat pentru SK Sturm Graz vs LNZ Cerkași prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe SK Sturm Graz în piața Home Draw Away, la cota -182, cu miză de 10, de la vovan888. Un pariu pe SK Sturm Graz (-182) în piața Home Draw Away cu o miză de 10 de la Mr Chipmunks30 este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este 1X în piața Double Chance, pe care Hani Tbaishat 8 pariază 2 la cota -667.

Home Draw Away
-182 for SK Sturm Graz
10/10
Profit estimat 5.50
Home Draw Away
-182 for SK Sturm Graz
10/10
Profit estimat 5.50
Double Chance
-667 for 1X
2/10
Profit estimat 0.30
Draw No Bet
+295 for LNZ Cerkași
2/10
Profit estimat 5.90
Home Draw Away
-196 for SK Sturm Graz
10/10
Profit estimat 5.10
1 2 3

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci SK Sturm Graz vs LNZ Cerkași. Cea mai populară predicție, cu 75% din voturile totale, este o victorie pentru SK Sturm Graz (cote de -213). În timp ce o victorie pentru LNZ Cerkași (+409) a strâns 25% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+333).

1 75%
X 0%
2 25%

SK Sturm Graz vs LNZ Cerkași Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-182 pentru SK Sturm Graz (Home Draw Away)
Pronostic 2:
Cotele de pariere-208 pentru Over (Over/Under 2.5)
Joacă în mod responsabil