28.08.2026 14:45 England National League N/S 2026

Oxford City FC - Buxton Predicțiile și Sfaturile de pariu

Oxford City FC versus Buxton se va întâmpla la ora 14:45 pe 28.08.2026.

Oxford City FC
Oxford City FC
Buxton
Buxton

Alege-ți pariu!

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Draw
100%
1 din 1 de tipsteri
Over/Under 4
Over
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Oxford City FC - Buxton după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, savic (20 în clasament) în Profitul general, prezice 16.3 în profit, mizând 10 la Over (+163) pe piață Over/Under 4. De o altă parte, tipster Kibetchemu (1173 în clasament) pariază pe +190 pentru Draw pe piață (Home Draw Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 19.0.

savic
savic
Clasament: 20/1286
Profit: 183.92
Over/Under 4
+163 for Over
10/10
Profit estimat 16.30
Kibetchemu
Kibetchemu
Clasament: 1173/1286
Profit: -110.42
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Profit estimat 19.00

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Oxford City FC - Buxton după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, savic (with 6.47% yield general) prezice să obțină 16.3 profit, mizând pe 10 la Over (+163) pe piață Over/Under 4. Atunci, este Kibetchemu cu -3.77% yield. Mizează 10 pentru Draw (+190) pe piață Home Draw Away. Profitul estimat este 19.0.

savic
savic
Clasament: 270/1286
Yield: 6.47%
Over/Under 4
+163 for Over
10/10
Profit estimat 16.30
Kibetchemu
Kibetchemu
Clasament: 615/1286
Yield: -3.77%
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Profit estimat 19.00

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Oxford City FC - Buxton după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! savic, cu ODI de la 3.11 mizează 10 pe cote +163 pentru Over pe piața Over/Under 4. Aceasta pot să aducă 16.3 profit. Kibetchemu (ODI: -41.44) plasează pentru a obține un profit de 19.0, punând o miză 10 pe Draw (+190) pe piață Home Draw Away.

savic
savic
Clasament: 263/1286
ODI: 3.11
Over/Under 4
+163 for Over
10/10
Profit estimat 16.30
Kibetchemu
Kibetchemu
Clasament: 1379/1286
ODI: -41.44
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Profit estimat 19.00

Cele mai bune ponturi IA pentru Oxford City FC vs Buxton

Ce rezultat pentru Oxford City FC vs Buxton prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Over în piața Over/Under 4, la cota +163, cu miză de 10, de la savic. Un pariu pe Draw (+190) în piața Home Draw Away cu o miză de 10 de la Kibetchemu este un alt favorit IA.

Over/Under 4
+163 for Over
10/10
Profit estimat 16.30
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Profit estimat 19.00

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Oxford City FC vs Buxton. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o egalitate (cote de +190). O victorie pentru Oxford City FC (+156) a strâns 0%. 0% prezic o victorie pentru Buxton (+114).

1 0%
X 100%
2 0%

Oxford City FC vs Buxton Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+163 pentru Over (Over/Under 4)
Pronostic 2:
Cotele de pariere+190 pentru Draw (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil