30.06.2026 07:40 United Kingdom Wimbledon Women 2026

Kimberly Birrell - Alina Korneeva Predicțiile și Sfaturile de pariu

Kimberly Birrell versus Alina Korneeva se va întâmpla la ora 07:40 pe 30.06.2026.

Kimberly Birrell
Alina Korneeva

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Kimberly Birrell vs Alina Korneeva de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Kimberly Birrell cu cote -114 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Correct Score
1:2
50%
1 din 2 de tipsteri
Home Away
Kimberly Birrell
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Kimberly Birrell - Alina Korneeva după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Flip160 (196 în clasament) în Profitul general, prezice 25.12 în profit, mizând 8 la 1:2 (+314) pe piață Correct Score. De o altă parte, tipster zinox89 (204 în clasament) pariază pe -114 pentru Kimberly Birrell pe piață (Home Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 8.8. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (633 acest sezon) – canica, prezice să obțină 19.38 în plus mizând 6 pe +323 pentru 2:1 pe piață Correct Score.

Flip160
Flip160
Clasament: 196/1753
Profit: 28.92
Correct Score
+314 for 1:2
8/10
Profit estimat 25.12
zinox89
Clasament: 204/1753
Profit: 27.38
Home Away
-114 for Kimberly Birrell
10/10
Profit estimat 8.80
canica
canica
Clasament: 633/1753
Profit: -0.06
Correct Score
+323 for 2:1
6/10
Profit estimat 19.38

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Kimberly Birrell - Alina Korneeva după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Flip160 (with 5.15% yield general) prezice să obțină 25.12 profit, mizând pe 8 la 1:2 (+314) pe piață Correct Score. Atunci, este zinox89 cu 3.14% yield. Mizează 10 pentru Kimberly Birrell (-114) pe piață Home Away. Profitul estimat este 8.8. canica (-0.01% yield) pariază +323 pe 2:1 pe piață Correct Score. Plasând o miză de 6, va aduce un profit de 19.38 dacă este corect.

Flip160
Flip160
Clasament: 485/1753
Yield: 5.15%
Correct Score
+314 for 1:2
8/10
Profit estimat 25.12
zinox89
Clasament: 542/1753
Yield: 3.14%
Home Away
-114 for Kimberly Birrell
10/10
Profit estimat 8.80
canica
canica
Clasament: 632/1753
Yield: -0.01%
Correct Score
+323 for 2:1
6/10
Profit estimat 19.38

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Kimberly Birrell - Alina Korneeva după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! canica, cu ODI de la 79.12 mizează 6 pe cote +323 pentru 2:1 pe piața Correct Score. Aceasta pot să aducă 19.38 profit. Flip160 (ODI: -0.48) plasează pentru a obține un profit de 25.12, punând o miză 8 pe 1:2 (+314) pe piață Correct Score. Al treilea în clasamentul general (ODI: -4.39), zinox89 a ales piața Home Away plasând o miză de 10 pe cote de -114 pentru Kimberly Birrell, estimând un profit de 8.8.

canica
canica
Clasament: 47/1753
ODI: 79.12
Correct Score
+323 for 2:1
6/10
Profit estimat 19.38
Flip160
Flip160
Clasament: 1373/1753
ODI: -0.48
Correct Score
+314 for 1:2
8/10
Profit estimat 25.12
zinox89
Clasament: 1683/1753
ODI: -4.39
Home Away
-114 for Kimberly Birrell
10/10
Profit estimat 8.80

Cele mai bune ponturi IA pentru Kimberly Birrell vs Alina Korneeva

Ce rezultat pentru Kimberly Birrell vs Alina Korneeva prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe 1:2 în piața Correct Score, la cota +314, cu miză de 8, de la Flip160. Un pariu pe Kimberly Birrell (-114) în piața Home Away cu o miză de 10 de la zinox89 este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este 2:1 în piața Correct Score, pe care canica pariază 6 la cota +323.

Correct Score
+314 for 1:2
8/10
Profit estimat 25.12
Home Away
-114 for Kimberly Birrell
10/10
Profit estimat 8.80
Correct Score
+323 for 2:1
6/10
Profit estimat 19.38

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Kimberly Birrell vs Alina Korneeva. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Kimberly Birrell (odds of -114). Iar, o victorie pentru Alina Korneeva (-105) a strâns 0% din voturi.

1 100%
2 0%
Pronosticuri:
Cotele de pariere+314 pentru Kimberly Birrell 1:2 Alina Korneeva

Kimberly Birrell vs Alina Korneeva Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-114 pentru Kimberly Birrell (Home Away)
Joacă în mod responsabil