02.08.2026 12:00 Hungary NB I 2026/2027

Győri ETO FC - Nyiregyhaza Spartacus FC Predicțiile și Sfaturile de pariu

Győri ETO FC versus Nyiregyhaza Spartacus FC se va întâmpla la ora 12:00 pe 02.08.2026.

Gyori ETO FC
Győri ETO FC
Nyiregyhaza Spartacus FC
Nyiregyhaza Spartacus FC

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Győri ETO FC vs Nyiregyhaza Spartacus FC de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Győri ETO FC cu cote -189 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Győri ETO FC
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Győri ETO FC - Nyiregyhaza Spartacus FC după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, ALEXE Kim (1751 în clasament) în Profitul general, prezice 5.3 în profit, mizând 10 la Győri ETO FC (-189) pe piață Home Draw Away.

ALEXE Kim
ALEXE Kim
Clasament: 1751/2055
Profit: -88.0
Home Draw Away
-189 for Győri ETO FC
10/10
Profit estimat 5.30

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Győri ETO FC - Nyiregyhaza Spartacus FC după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, ALEXE Kim (with -7.39% yield general) prezice să obțină 5.3 profit, mizând pe 10 la Győri ETO FC (-189) pe piață Home Draw Away.

ALEXE Kim
ALEXE Kim
Clasament: 1043/2055
Yield: -7.39%
Home Draw Away
-189 for Győri ETO FC
10/10
Profit estimat 5.30

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Győri ETO FC - Nyiregyhaza Spartacus FC după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! ALEXE Kim, cu ODI de la -1.57 mizează 10 pe cote -189 pentru Győri ETO FC pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 5.3 profit.

ALEXE Kim
ALEXE Kim
Clasament: 1822/2055
ODI: -1.57
Home Draw Away
-189 for Győri ETO FC
10/10
Profit estimat 5.30

Cele mai bune ponturi IA pentru Győri ETO FC vs Nyiregyhaza Spartacus FC

Ce rezultat pentru Győri ETO FC vs Nyiregyhaza Spartacus FC prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Győri ETO FC în piața Home Draw Away, la cota -189, cu miză de 10, de la ALEXE Kim.

Home Draw Away
-189 for Győri ETO FC
10/10
Profit estimat 5.30

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Győri ETO FC vs Nyiregyhaza Spartacus FC. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Győri ETO FC (cote de -189). În timp ce o victorie pentru Nyiregyhaza Spartacus FC (+399) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+304).

1 100%
X 0%
2 0%

Győri ETO FC vs Nyiregyhaza Spartacus FC Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-189 pentru Győri ETO FC (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil