27.09.2026 08:00 • Portugal • ATP Challenger Porto 2, 2026

Georgii Kravchenko - Goncalo Marques Predicțiile și Sfaturile de pariu

Georgii Kravchenko versus Goncalo Marques se va întâmpla la ora 08:00 pe 27.09.2026.

Georgii Kravchenko
—
Goncalo Marques

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Georgii Kravchenko vs Goncalo Marques de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Goncalo Marques cu cote +110 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Goncalo Marques
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Georgii Kravchenko - Goncalo Marques după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, abreujg78 (1805 în clasament) în Profitul general, prezice 11.0 în profit, mizând 10 la Goncalo Marques (+110) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1805/1683
Profit: -27902.1
Home Away
+110 for Goncalo Marques
10/10
Profit estimat 11.00

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Georgii Kravchenko - Goncalo Marques după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, abreujg78 (with -18.55% yield general) prezice să obțină 11.0 profit, mizând pe 10 la Goncalo Marques (+110) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1306/1683
Yield: -18.55%
Home Away
+110 for Goncalo Marques
10/10
Profit estimat 11.00

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Georgii Kravchenko - Goncalo Marques după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! abreujg78, cu ODI de la -32174.9 mizează 10 pe cote +110 pentru Goncalo Marques pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 11.0 profit.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1803/1683
ODI: -32174.9
Home Away
+110 for Goncalo Marques
10/10
Profit estimat 11.00

Cele mai bune ponturi IA pentru Georgii Kravchenko vs Goncalo Marques

Ce rezultat pentru Georgii Kravchenko vs Goncalo Marques prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Goncalo Marques în piața Home Away, la cota +110, cu miză de 10, de la abreujg78.

Home Away
+110 for Goncalo Marques
10/10
Profit estimat 11.00

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Georgii Kravchenko vs Goncalo Marques. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Goncalo Marques (odds of +110). O victorie pentru Georgii Kravchenko (-175) a strâns 0% din voturi.

1 0%
2 100%

Georgii Kravchenko vs Goncalo Marques Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+110 pentru Goncalo Marques (Home Away)
Joacă în mod responsabil