21.10.2026 18:30 • Brazil • NBB 2026/2027

Franca BC - Mogi das Cruzes Predicțiile și Sfaturile de pariu

Franca BC versus Mogi das Cruzes se va întâmpla la ora 18:30 pe 21.10.2026.

Franca BC
—
Mogi das Cruzes

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Franca BC vs Mogi das Cruzes de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Mogi das Cruzes cu cote -120 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Over/Under 156.5
Under
100%
1 din 1 de tipsteri
Home Away
Mogi das Cruzes
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Franca BC - Mogi das Cruzes după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Orythree (1967 în clasament) în Profitul general, prezice 7.8 în profit, mizând 10 la Under (-128) pe piață Over/Under 156.5. De o altă parte, tipster abreujg78 (2034 în clasament) pariază pe -120 pentru Mogi das Cruzes pe piață (Home Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 8.3.

Orythree
Orythree
Clasament: 1967/1939
Profit: -1080.51
Over/Under 156.5
-128 for Under
10/10
Profit estimat 7.80
abreujg78
abreujg78
Clasament: 2034/1939
Profit: -37760.2
Home Away
-120 for Mogi das Cruzes
10/10
Profit estimat 8.30

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Franca BC - Mogi das Cruzes după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Orythree (with -5.41% yield general) prezice să obțină 7.8 profit, mizând pe 10 la Under (-128) pe piață Over/Under 156.5. Atunci, este abreujg78 cu -17.89% yield. Mizează 10 pentru Mogi das Cruzes (-120) pe piață Home Away. Profitul estimat este 8.3.

Orythree
Orythree
Clasament: 1022/1939
Yield: -5.41%
Over/Under 156.5
-128 for Under
10/10
Profit estimat 7.80
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1467/1939
Yield: -17.89%
Home Away
-120 for Mogi das Cruzes
10/10
Profit estimat 8.30

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Franca BC - Mogi das Cruzes după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Orythree, cu ODI de la 8.23 mizează 10 pe cote -128 pentru Under pe piața Over/Under 156.5. Aceasta pot să aducă 7.8 profit. abreujg78 (ODI: -43682.8) plasează pentru a obține un profit de 8.3, punând o miză 10 pe Mogi das Cruzes (-120) pe piață Home Away.

Orythree
Orythree
Clasament: 260/1939
ODI: 8.23
Over/Under 156.5
-128 for Under
10/10
Profit estimat 7.80
abreujg78
abreujg78
Clasament: 2031/1939
ODI: -43682.8
Home Away
-120 for Mogi das Cruzes
10/10
Profit estimat 8.30

Cele mai bune ponturi IA pentru Franca BC vs Mogi das Cruzes

Ce rezultat pentru Franca BC vs Mogi das Cruzes prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Under în piața Over/Under 156.5, la cota -128, cu miză de 10, de la Orythree. Un pariu pe Mogi das Cruzes (-120) în piața Home Away cu o miză de 10 de la abreujg78 este un alt favorit IA.

Over/Under 156.5
-128 for Under
10/10
Profit estimat 7.80
Home Away
-120 for Mogi das Cruzes
10/10
Profit estimat 8.30

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Franca BC vs Mogi das Cruzes. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Mogi das Cruzes (odds of -120). O victorie pentru Franca BC (+114) a strâns 0% din voturi.

1 0%
2 100%

Franca BC vs Mogi das Cruzes Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-128 pentru Under (Over/Under 156.5)
Pronostic 2:
Cotele de pariere-120 pentru Mogi das Cruzes (Home Away)
Joacă în mod responsabil