23.10.2026 14:00 • Netherlands • Eerste Divisie 2026/2027

Almere City - Roda JC Kerkrade Predicțiile și Sfaturile de pariu

Almere City versus Roda JC Kerkrade se va întâmpla la ora 14:00 pe 23.10.2026.

Almere City
Almere City
—
Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade

Alege-ți pariu!

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 din 1 de tipsteri
Over/Under 2.5
Under
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Almere City - Roda JC Kerkrade după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Ribena (1480 în clasament) în Profitul general, prezice 12.7 în profit, mizând 10 la Over (+127) pe piață Over/Under 1.5, 1st Half. De o altă parte, tipster TulevikMaro (1843 în clasament) pariază pe +122 pentru Under pe piață (Over/Under 2.5), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 12.2.

Ribena
Ribena
Clasament: 1480/1955
Profit: -73.2
Over/Under 1.5, 1st Half
+127 for Over
10/10
Profit estimat 12.70
TulevikMaro
TulevikMaro
Clasament: 1843/1955
Profit: -351.94
Over/Under 2.5
+122 for Under
10/10
Profit estimat 12.20

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Almere City - Roda JC Kerkrade după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Ribena (with -1.1% yield general) prezice să obțină 12.7 profit, mizând pe 10 la Over (+127) pe piață Over/Under 1.5, 1st Half. Atunci, este TulevikMaro cu -5.8% yield. Mizează 10 pentru Under (+122) pe piață Over/Under 2.5. Profitul estimat este 12.2.

Ribena
Ribena
Clasament: 706/1955
Yield: -1.1%
Over/Under 1.5, 1st Half
+127 for Over
10/10
Profit estimat 12.70
TulevikMaro
TulevikMaro
Clasament: 1054/1955
Yield: -5.8%
Over/Under 2.5
+122 for Under
10/10
Profit estimat 12.20

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Almere City - Roda JC Kerkrade după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Ribena, cu ODI de la 8.68 mizează 10 pe cote +127 pentru Over pe piața Over/Under 1.5, 1st Half. Aceasta pot să aducă 12.7 profit. TulevikMaro (ODI: -27.69) plasează pentru a obține un profit de 12.2, punând o miză 10 pe Under (+122) pe piață Over/Under 2.5.

Ribena
Ribena
Clasament: 256/1955
ODI: 8.68
Over/Under 1.5, 1st Half
+127 for Over
10/10
Profit estimat 12.70
TulevikMaro
TulevikMaro
Clasament: 1895/1955
ODI: -27.69
Over/Under 2.5
+122 for Under
10/10
Profit estimat 12.20

Cele mai bune ponturi IA pentru Almere City vs Roda JC Kerkrade

Ce rezultat pentru Almere City vs Roda JC Kerkrade prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Over în piața Over/Under 1.5, 1st Half, la cota +127, cu miză de 10, de la Ribena. Un pariu pe Under (+122) în piața Over/Under 2.5 cu o miză de 10 de la TulevikMaro este un alt favorit IA.

Over/Under 1.5, 1st Half
+127 for Over
10/10
Profit estimat 12.70
Over/Under 2.5
+122 for Under
10/10
Profit estimat 12.20

Almere City vs Roda JC Kerkrade Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+127 pentru Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Joacă în mod responsabil