22.10.2026 21:00 • Mexico • Liga de Expansion MX 2026/2027

Alebrijes Oaxaca - Cruz Azul Hidalgo Predicțiile și Sfaturile de pariu

Alebrijes Oaxaca versus Cruz Azul Hidalgo se va întâmpla la ora 21:00 pe 22.10.2026.

Alebrijes Oaxaca
Alebrijes Oaxaca
—
Cruz Azul Hidalgo

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Alebrijes Oaxaca vs Cruz Azul Hidalgo de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away With Handicap (1) și un rezultat prezis Cruz Azul Hidalgo (-1) cu cote +722 din 1 de la 1 utilizatori. Un alt pariu popular este pe Home Draw Away cu Alebrijes Oaxaca rezultatul (odds of +101) din 100%.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Over/Under 0.5, 1st Half
Over
100%
1 din 1 de tipsteri
Home Draw Away With Handicap (1)
Cruz Azul Hidalgo (-1)
100%
1 din 1 de tipsteri
Home Draw Away
Alebrijes Oaxaca
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Alebrijes Oaxaca - Cruz Azul Hidalgo după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, 2722🔥 (1624 în clasament) în Profitul general, prezice 3.1 în profit, mizând 10 la Over (-323) pe piață Over/Under 0.5, 1st Half. De o altă parte, tipster CRonaldoTips (1948 în clasament) pariază pe +109 pentru Over pe piață (Over/Under 3), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 10.9. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (1984 acest sezon) – Gatuso, prezice să obțină 43.32 în plus mizând 6 pe +722 pentru Cruz Azul Hidalgo (-1) pe piață Home Draw Away With Handicap (1).

2722🔥
Clasament: 1624/1952
Profit: -132.0
Over/Under 0.5, 1st Half
-323 for Over
10/10
Profit estimat 3.10
CRonaldoTips
CRonaldoTips
Clasament: 1948/1952
Profit: -824.46
Over/Under 3
+109 for Over
10/10
Profit estimat 10.90
Gatuso
Gatuso
Clasament: 1984/1952
Profit: -1143.95
Home Draw Away With Handicap (1)
+722 for Cruz Azul Hidalgo (-1)
6/10
Profit estimat 43.32
abreujg78
abreujg78
Clasament: 2050/1952
Profit: -38382.5
Home Draw Away
+101 for Alebrijes Oaxaca
10/10
Profit estimat 10.10

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Alebrijes Oaxaca - Cruz Azul Hidalgo după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, CRonaldoTips (with -6.37% yield general) prezice să obțină 10.9 profit, mizând pe 10 la Over (+109) pe piață Over/Under 3. Atunci, este Gatuso cu -7.27% yield. Mizează 6 pentru Cruz Azul Hidalgo (-1) (+722) pe piață Home Draw Away With Handicap (1). Profitul estimat este 43.32. 2722🔥 (-7.59% yield) pariază -323 pe Over pe piață Over/Under 0.5, 1st Half. Plasând o miză de 10, va aduce un profit de 3.1 dacă este corect.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Clasament: 1092/1952
Yield: -6.37%
Over/Under 3
+109 for Over
10/10
Profit estimat 10.90
Gatuso
Gatuso
Clasament: 1140/1952
Yield: -7.27%
Home Draw Away With Handicap (1)
+722 for Cruz Azul Hidalgo (-1)
6/10
Profit estimat 43.32
2722🔥
Clasament: 1156/1952
Yield: -7.59%
Over/Under 0.5, 1st Half
-323 for Over
10/10
Profit estimat 3.10
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1473/1952
Yield: -17.77%
Home Draw Away
+101 for Alebrijes Oaxaca
10/10
Profit estimat 10.10

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Alebrijes Oaxaca - Cruz Azul Hidalgo după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Gatuso, cu ODI de la 97.74 mizează 6 pe cote +722 pentru Cruz Azul Hidalgo (-1) pe piața Home Draw Away With Handicap (1). Aceasta pot să aducă 43.32 profit. 2722🔥 (ODI: -0.91) plasează pentru a obține un profit de 3.1, punând o miză 10 pe Over (-323) pe piață Over/Under 0.5, 1st Half. Al treilea în clasamentul general (ODI: -24.02), CRonaldoTips a ales piața Over/Under 3 plasând o miză de 10 pe cote de +109 pentru Over, estimând un profit de 10.9.

Gatuso
Gatuso
Clasament: 66/1952
ODI: 97.74
Home Draw Away With Handicap (1)
+722 for Cruz Azul Hidalgo (-1)
6/10
Profit estimat 43.32
2722🔥
Clasament: 1468/1952
ODI: -0.91
Over/Under 0.5, 1st Half
-323 for Over
10/10
Profit estimat 3.10
CRonaldoTips
CRonaldoTips
Clasament: 1882/1952
ODI: -24.02
Over/Under 3
+109 for Over
10/10
Profit estimat 10.90
abreujg78
abreujg78
Clasament: 2047/1952
ODI: -44614.1
Home Draw Away
+101 for Alebrijes Oaxaca
10/10
Profit estimat 10.10

Cele mai bune ponturi IA pentru Alebrijes Oaxaca vs Cruz Azul Hidalgo

Ce rezultat pentru Alebrijes Oaxaca vs Cruz Azul Hidalgo prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Over în piața Over/Under 0.5, 1st Half, la cota -323, cu miză de 10, de la 2722🔥. Un pariu pe Over (+109) în piața Over/Under 3 cu o miză de 10 de la CRonaldoTips este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este Cruz Azul Hidalgo (-1) în piața Home Draw Away With Handicap (1), pe care Gatuso pariază 6 la cota +722.

Over/Under 0.5, 1st Half
-323 for Over
10/10
Profit estimat 3.10
Over/Under 3
+109 for Over
10/10
Profit estimat 10.90
Home Draw Away With Handicap (1)
+722 for Cruz Azul Hidalgo (-1)
6/10
Profit estimat 43.32
Home Draw Away
+101 for Alebrijes Oaxaca
10/10
Profit estimat 10.10

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Alebrijes Oaxaca vs Cruz Azul Hidalgo. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Alebrijes Oaxaca (cote de +101). În timp ce o victorie pentru Cruz Azul Hidalgo (+271) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+276).

1 100%
X 0%
2 0%

Alebrijes Oaxaca vs Cruz Azul Hidalgo Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-323 pentru Over (Over/Under 0.5, 1st Half)
Pronostic 2:
Cotele de pariere+722 pentru Cruz Azul Hidalgo (-1) (Home Draw Away With Handicap (1))
Joacă în mod responsabil