04.07.2026 19:00 United States ITF W100 Cary 2026

Yexin Ma - Lucrezia Stefanini Predicțiile și Sfaturile de pariu

Yexin Ma versus Lucrezia Stefanini se va întâmpla la ora 19:00 pe 04.07.2026.

Yexin Ma
Lucrezia Stefanini

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Yexin Ma vs Lucrezia Stefanini de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Yexin Ma cu cote +182 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Yexin Ma
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Yexin Ma - Lucrezia Stefanini după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, BitcoinX (1897 în clasament) în Profitul general, prezice 18.2 în profit, mizând 10 la Yexin Ma (+182) pe piață Home Away.

BitcoinX
BitcoinX
Clasament: 1897/1847
Profit: -200.56
Home Away
+182 for Yexin Ma
10/10
Profit estimat 18.20

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Yexin Ma - Lucrezia Stefanini după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, BitcoinX (with -5.41% yield general) prezice să obțină 18.2 profit, mizând pe 10 la Yexin Ma (+182) pe piață Home Away.

BitcoinX
BitcoinX
Clasament: 934/1847
Yield: -5.41%
Home Away
+182 for Yexin Ma
10/10
Profit estimat 18.20

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Yexin Ma - Lucrezia Stefanini după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! BitcoinX, cu ODI de la -27.4 mizează 10 pe cote +182 pentru Yexin Ma pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 18.2 profit.

BitcoinX
BitcoinX
Clasament: 1937/1847
ODI: -27.4
Home Away
+182 for Yexin Ma
10/10
Profit estimat 18.20

Cele mai bune ponturi IA pentru Yexin Ma vs Lucrezia Stefanini

Ce rezultat pentru Yexin Ma vs Lucrezia Stefanini prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Yexin Ma în piața Home Away, la cota +182, cu miză de 10, de la BitcoinX.

Home Away
+182 for Yexin Ma
10/10
Profit estimat 18.20

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Yexin Ma vs Lucrezia Stefanini. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Yexin Ma (odds of +182). Iar, o victorie pentru Lucrezia Stefanini (-256) a strâns 0% din voturi.

1 100%
2 0%

Yexin Ma vs Lucrezia Stefanini Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+182 pentru Yexin Ma (Home Away)
Joacă în mod responsabil