28.07.2026 18:45 United States MLB 2026

Washington Nationals - Toronto Blue Jays Predicțiile și Sfaturile de pariu

Washington Nationals versus Toronto Blue Jays se va întâmpla la ora 18:45 pe 28.07.2026.

Washington Nationals
Washington Nationals
Toronto Blue Jays
Toronto Blue Jays

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Washington Nationals vs Toronto Blue Jays de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Washington Nationals cu cote -141 din 2 de la 2 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Washington Nationals
100%
2 din 2 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Washington Nationals - Toronto Blue Jays după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Sharonsm (56 în clasament) în Profitul general, prezice 7.1 în profit, mizând 10 la Washington Nationals (-141) pe piață Home Away. De o altă parte, tipster Emily1205 (1614 în clasament) pariază pe -141 pentru Washington Nationals pe piață (Home Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 7.1.

Sharonsm
Clasament: 56/2013
Profit: 89.5
Home Away
-141 for Washington Nationals
10/10
Profit estimat 7.10
Emily1205
Emily1205
Clasament: 1614/2013
Profit: -68.17
Home Away
-141 for Washington Nationals
10/10
Profit estimat 7.10

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Washington Nationals - Toronto Blue Jays după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Sharonsm (with 7.53% yield general) prezice să obțină 7.1 profit, mizând pe 10 la Washington Nationals (-141) pe piață Home Away. Atunci, este Emily1205 cu -1.07% yield. Mizează 10 pentru Washington Nationals (-141) pe piață Home Away. Profitul estimat este 7.1.

Sharonsm
Clasament: 466/2013
Yield: 7.53%
Home Away
-141 for Washington Nationals
10/10
Profit estimat 7.10
Emily1205
Emily1205
Clasament: 689/2013
Yield: -1.07%
Home Away
-141 for Washington Nationals
10/10
Profit estimat 7.10

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Washington Nationals - Toronto Blue Jays după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Emily1205, cu ODI de la 10.1 mizează 10 pe cote -141 pentru Washington Nationals pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 7.1 profit. Sharonsm (ODI: 1.36) plasează pentru a obține un profit de 7.1, punând o miză 10 pe Washington Nationals (-141) pe piață Home Away.

Emily1205
Emily1205
Clasament: 247/2013
ODI: 10.1
Home Away
-141 for Washington Nationals
10/10
Profit estimat 7.10
Sharonsm
Clasament: 495/2013
ODI: 1.36
Home Away
-141 for Washington Nationals
10/10
Profit estimat 7.10

Cele mai bune ponturi IA pentru Washington Nationals vs Toronto Blue Jays

Ce rezultat pentru Washington Nationals vs Toronto Blue Jays prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Washington Nationals în piața Home Away, la cota -141, cu miză de 10, de la Sharonsm. Un pariu pe Washington Nationals (-141) în piața Home Away cu o miză de 10 de la Emily1205 este un alt favorit IA.

Home Away
-141 for Washington Nationals
10/10
Profit estimat 7.10
Home Away
-141 for Washington Nationals
10/10
Profit estimat 7.10

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Washington Nationals vs Toronto Blue Jays. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Washington Nationals (odds of -141). Iar, o victorie pentru Toronto Blue Jays (+122) a strâns 0% din voturi.

1 100%
2 0%

Washington Nationals vs Toronto Blue Jays Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-141 pentru Washington Nationals (Home Away)
Joacă în mod responsabil