29.07.2026 05:45 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Tottenham Hotspur - Sydney FC Predicțiile și Sfaturile de pariu

Tottenham Hotspur versus Sydney FC se va întâmpla la ora 05:45 pe 29.07.2026.

Tottenham Hotspur
Tottenham Hotspur
Sydney FC
Sydney FC

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Tottenham Hotspur vs Sydney FC de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis Tottenham Hotspur cu cote -2500 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Tottenham Hotspur
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Tottenham Hotspur - Sydney FC după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Finalboss (1210 în clasament) în Profitul general, prezice 0.4 în profit, mizând 10 la Tottenham Hotspur (-2500) pe piață Home Draw Away.

Finalboss
Clasament: 1210/2015
Profit: -18.3
Home Draw Away
-2500 for Tottenham Hotspur
10/10
Profit estimat 0.40

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Tottenham Hotspur - Sydney FC după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Finalboss (with -2.18% yield general) prezice să obțină 0.4 profit, mizând pe 10 la Tottenham Hotspur (-2500) pe piață Home Draw Away.

Finalboss
Clasament: 734/2015
Yield: -2.18%
Home Draw Away
-2500 for Tottenham Hotspur
10/10
Profit estimat 0.40

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Tottenham Hotspur - Sydney FC după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Finalboss, cu ODI de la -2.88 mizează 10 pe cote -2500 pentru Tottenham Hotspur pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 0.4 profit.

Finalboss
Clasament: 1852/2015
ODI: -2.88
Home Draw Away
-2500 for Tottenham Hotspur
10/10
Profit estimat 0.40

Cele mai bune ponturi IA pentru Tottenham Hotspur vs Sydney FC

Ce rezultat pentru Tottenham Hotspur vs Sydney FC prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Tottenham Hotspur în piața Home Draw Away, la cota -2500, cu miză de 10, de la Finalboss.

Home Draw Away
-2500 for Tottenham Hotspur
10/10
Profit estimat 0.40

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Tottenham Hotspur vs Sydney FC. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Tottenham Hotspur (cote de -2500). În timp ce o victorie pentru Sydney FC a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+371).

1 100%
X 0%
2 0%

Tottenham Hotspur vs Sydney FC Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-2500 pentru Tottenham Hotspur (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil