30.08.2026 14:00 World FIBA World Cup Qualifiers 2026/2027

Tunisia - Sudanul de Sud Predicțiile și Sfaturile de pariu

Tunisia versus Sudanul de Sud se va întâmpla la ora 14:00 pe 30.08.2026.

Tunisia
Tunisia
Sudanul de Sud

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Tunisia vs Sudanul de Sud de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Asian Handicap (20.5) și un rezultat prezis Tunisia (+20.5), money back on draw cu cote -143 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Asian Handicap (20.5)
Tunisia (+20.5), money back on draw
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Tunisia - Sudanul de Sud după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Tipsters orochisama (329 în clasament) în Profitul general, prezice 7.0 în profit, mizând 10 la Tunisia (+20.5), money back on draw (-143) pe piață Asian Handicap (20.5).

Tipsters orochisama
Tipsters orochisama
Clasament: 329/1331
Profit: 8.5
Asian Handicap (20.5)
-143 for Tunisia (+20.5), money back on draw
10/10
Profit estimat 7.00

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Tunisia - Sudanul de Sud după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Tipsters orochisama (with 0.1% yield general) prezice să obțină 7.0 profit, mizând pe 10 la Tunisia (+20.5), money back on draw (-143) pe piață Asian Handicap (20.5).

Tipsters orochisama
Tipsters orochisama
Clasament: 474/1331
Yield: 0.1%
Asian Handicap (20.5)
-143 for Tunisia (+20.5), money back on draw
10/10
Profit estimat 7.00

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Tunisia - Sudanul de Sud după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Tipsters orochisama, cu ODI de la 4.8 mizează 10 pe cote -143 pentru Tunisia (+20.5), money back on draw pe piața Asian Handicap (20.5). Aceasta pot să aducă 7.0 profit.

Tipsters orochisama
Tipsters orochisama
Clasament: 230/1331
ODI: 4.8
Asian Handicap (20.5)
-143 for Tunisia (+20.5), money back on draw
10/10
Profit estimat 7.00

Cele mai bune ponturi IA pentru Tunisia vs Sudanul de Sud

Ce rezultat pentru Tunisia vs Sudanul de Sud prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Tunisia (+20.5), money back on draw în piața Asian Handicap (20.5), la cota -143, cu miză de 10, de la Tipsters orochisama.

Asian Handicap (20.5)
-143 for Tunisia (+20.5), money back on draw
10/10
Profit estimat 7.00

Tunisia vs Sudanul de Sud Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-143 pentru Tunisia (+20.5), money back on draw (Asian Handicap (20.5))
Joacă în mod responsabil