Eveniment în desfășusare.
22.10.2026 09:20 • World • Modus Super Series 2026

Stuart Dutton - Robbie Martin Predicțiile și Sfaturile de pariu

Stuart Dutton versus Robbie Martin se va întâmpla la ora 09:20 pe 22.10.2026.

Stuart Dutton
—
Robbie Martin

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Stuart Dutton vs Robbie Martin de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Robbie Martin cu cote -263 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Robbie Martin
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Stuart Dutton - Robbie Martin după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, abreujg78 (2050 în clasament) în Profitul general, prezice 3.8 în profit, mizând 10 la Robbie Martin (-263) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 2050/1946
Profit: -38382.5
Home Away
-263 for Robbie Martin
10/10
Profit estimat 3.80

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Stuart Dutton - Robbie Martin după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, abreujg78 (with -17.77% yield general) prezice să obțină 3.8 profit, mizând pe 10 la Robbie Martin (-263) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1473/1946
Yield: -17.77%
Home Away
-263 for Robbie Martin
10/10
Profit estimat 3.80

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Stuart Dutton - Robbie Martin după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! abreujg78, cu ODI de la -44614.1 mizează 10 pe cote -263 pentru Robbie Martin pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 3.8 profit.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 2047/1946
ODI: -44614.1
Home Away
-263 for Robbie Martin
10/10
Profit estimat 3.80

Cele mai bune ponturi IA pentru Stuart Dutton vs Robbie Martin

Ce rezultat pentru Stuart Dutton vs Robbie Martin prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Robbie Martin în piața Home Away, la cota -263, cu miză de 10, de la abreujg78.

Home Away
-263 for Robbie Martin
10/10
Profit estimat 3.80

Stuart Dutton vs Robbie Martin Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-263 pentru Robbie Martin (Home Away)
Joacă în mod responsabil