21.09.2026 07:40 Singapore WTA Singapore 2026

Storm Hunter - Joanna Garland Predicțiile și Sfaturile de pariu

Storm Hunter versus Joanna Garland se va întâmpla la ora 07:40 pe 21.09.2026.

Storm Hunter
Joanna Garland

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Storm Hunter vs Joanna Garland de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Storm Hunter cu cote -132 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Storm Hunter
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Storm Hunter - Joanna Garland după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Glory to Ukraine2.0🇺🇦⚽ (1301 în clasament) în Profitul general, prezice 7.6 în profit, mizând 10 la Storm Hunter (-132) pe piață Home Away.

Glory to Ukraine2.0🇺🇦⚽
Clasament: 1301/1631
Profit: -112.92
Home Away
-132 for Storm Hunter
10/10
Profit estimat 7.60

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Storm Hunter - Joanna Garland după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Glory to Ukraine2.0🇺🇦⚽ (with -14.55% yield general) prezice să obțină 7.6 profit, mizând pe 10 la Storm Hunter (-132) pe piață Home Away.

Glory to Ukraine2.0🇺🇦⚽
Clasament: 1176/1631
Yield: -14.55%
Home Away
-132 for Storm Hunter
10/10
Profit estimat 7.60

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Storm Hunter - Joanna Garland după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Glory to Ukraine2.0🇺🇦⚽, cu ODI de la -1.69 mizează 10 pe cote -132 pentru Storm Hunter pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 7.6 profit.

Glory to Ukraine2.0🇺🇦⚽
Clasament: 1306/1631
ODI: -1.69
Home Away
-132 for Storm Hunter
10/10
Profit estimat 7.60

Ponturi cu analize pentru Storm Hunter - Joanna Garland

Glory to Ukraine2.0🇺🇦⚽
Clasament: 1301/1631
Profit: -112.92
Home Away
-132 for Storm Hunter
10/10
Profit estimat 7.60
Окремі зустрічі Це буде їхня перша зустріч. Статистика та факти Сторм Хантер прагне здобути свою першу перемогу в основній сітці WTA після перемоги над Магдаленою Фреч в Індіан-Веллс у березні. Хантер збирається зіграти свій перший турнір після кваліфікації та поразки в першому раунді Відкритого чемпіонату США. Джоанна Гарланд прагне здобути свою п'яту перемогу в кар'єрі в турі та першу після пробиття до півфіналу Ченнаї минулого року. Гарланд незабаром вперше вийде в основну сітку турніру WTA 500. Аналіз ставок Сторм Хантер зазвичай вважається спеціалісткою з парного розряду, яка колись піднімалася на перше місце в рейтингу. Джоанна Гарланд зазвичай грає найкраще в азійських турнірах і буде бадьорою після свого нещодавнього титулу ITF у Китаї, тому є гарною кандидаткою на вихід у наступний раунд після конкурентної перемоги в трьох сетах.

Cele mai bune ponturi IA pentru Storm Hunter vs Joanna Garland

Ce rezultat pentru Storm Hunter vs Joanna Garland prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Storm Hunter în piața Home Away, la cota -132, cu miză de 10, de la Glory to Ukraine2.0🇺🇦⚽.

Home Away
-132 for Storm Hunter
10/10
Profit estimat 7.60

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Storm Hunter vs Joanna Garland. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Storm Hunter (odds of -132). Iar, o victorie pentru Joanna Garland (-112) a strâns 0% din voturi.

1 100%
2 0%

Storm Hunter vs Joanna Garland Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-132 pentru Storm Hunter (Home Away)
Joacă în mod responsabil