24.09.2026 18:20 • World • Modus Super Series 2026

Steve West - Jamie Owens Predicțiile și Sfaturile de pariu

Steve West versus Jamie Owens se va întâmpla la ora 18:20 pe 24.09.2026.

Steve West
—
Jamie Owens

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Steve West vs Jamie Owens de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Steve West cu cote -10000 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Steve West
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Steve West - Jamie Owens după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, abreujg78 (1751 în clasament) în Profitul general, prezice 0.1 în profit, mizând 10 la Steve West (-10000) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1751/1662
Profit: -26477.2
Home Away
-10000 for Steve West
10/10
Profit estimat 0.10

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Steve West - Jamie Owens după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, abreujg78 (with -19.19% yield general) prezice să obțină 0.1 profit, mizând pe 10 la Steve West (-10000) pe piață Home Away.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1280/1662
Yield: -19.19%
Home Away
-10000 for Steve West
10/10
Profit estimat 0.10

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Steve West - Jamie Owens după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! abreujg78, cu ODI de la -29039.0 mizează 10 pe cote -10000 pentru Steve West pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 0.1 profit.

abreujg78
abreujg78
Clasament: 1748/1662
ODI: -29039.0
Home Away
-10000 for Steve West
10/10
Profit estimat 0.10

Cele mai bune ponturi IA pentru Steve West vs Jamie Owens

Ce rezultat pentru Steve West vs Jamie Owens prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Steve West în piața Home Away, la cota -10000, cu miză de 10, de la abreujg78.

Home Away
-10000 for Steve West
10/10
Profit estimat 0.10

Steve West vs Jamie Owens Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-10000 pentru Steve West (Home Away)
Joacă în mod responsabil