30.07.2026 11:00 United States WTA Memphis 2026

Sloane Stephens - Darja Vidmanova Predicțiile și Sfaturile de pariu

Sloane Stephens versus Darja Vidmanova se va întâmpla la ora 11:00 pe 30.07.2026.

Sloane Stephens
Darja Vidmanova

Alege-ți pariu!

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Correct Score
0:2
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Sloane Stephens - Darja Vidmanova după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, RobertM86 (2167 în clasament) în Profitul general, prezice 12.2 în profit, mizând 10 la 0:2 (+122) pe piață Correct Score.

RobertM86
RobertM86
Clasament: 2167/2034
Profit: -843.5
Correct Score
+122 for 0:2
10/10
Profit estimat 12.20

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Sloane Stephens - Darja Vidmanova după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, RobertM86 (with -17.55% yield general) prezice să obțină 12.2 profit, mizând pe 10 la 0:2 (+122) pe piață Correct Score.

RobertM86
RobertM86
Clasament: 1391/2034
Yield: -17.55%
Correct Score
+122 for 0:2
10/10
Profit estimat 12.20

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Sloane Stephens - Darja Vidmanova după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! RobertM86, cu ODI de la -123.23 mizează 10 pe cote +122 pentru 0:2 pe piața Correct Score. Aceasta pot să aducă 12.2 profit.

RobertM86
RobertM86
Clasament: 2177/2034
ODI: -123.23
Correct Score
+122 for 0:2
10/10
Profit estimat 12.20

Cele mai bune ponturi IA pentru Sloane Stephens vs Darja Vidmanova

Ce rezultat pentru Sloane Stephens vs Darja Vidmanova prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe 0:2 în piața Correct Score, la cota +122, cu miză de 10, de la RobertM86.

Correct Score
+122 for 0:2
10/10
Profit estimat 12.20
Pronosticuri:
Cotele de pariere+122 pentru Sloane Stephens 0:2 Darja Vidmanova
Joacă în mod responsabil