25.08.2026 11:00 Czech Republic Czech Cup 2026/2027

SK Slovan Varnsdorf - FK Usti nad Labem Predicțiile și Sfaturile de pariu

SK Slovan Varnsdorf versus FK Usti nad Labem se va întâmpla la ora 11:00 pe 25.08.2026.

SK Slovan Varnsdorf
SK Slovan Varnsdorf
FK Usti nad Labem
FK Usti nad Labem

Alege-ți pariu!

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
Draw
100%
2 din 2 de tipsteri
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru SK Slovan Varnsdorf - FK Usti nad Labem după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, szeldon126 (1324 în clasament) în Profitul general, prezice 10.1 în profit, mizând 10 la Over (+101) pe piață Over/Under 1.5, 1st Half. De o altă parte, tipster Chris1980 (1369 în clasament) pariază pe +295 pentru Draw pe piață (Home Draw Away), mizând 8 să obțină un profit estimat de la 23.6. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (1406 acest sezon) – abreujg78, prezice să obțină 18.1 în plus mizând 10 pe +181 pentru Draw pe piață Home Draw Away.

szeldon126
szeldon126
Clasament: 1324/1254
Profit: -379.64
Over/Under 1.5, 1st Half
+101 for Over
10/10
Profit estimat 10.10
Chris1980
Chris1980
Clasament: 1369/1254
Profit: -609.66
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Profit estimat 23.60
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1406/1254
Profit: -6727.13
Home Draw Away
+181 for Draw
10/10
Profit estimat 18.10

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci SK Slovan Varnsdorf - FK Usti nad Labem după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, szeldon126 (with -2.72% yield general) prezice să obțină 10.1 profit, mizând pe 10 la Over (+101) pe piață Over/Under 1.5, 1st Half. Atunci, este Chris1980 cu -6.03% yield. Mizează 8 pentru Draw (+295) pe piață Home Draw Away. Profitul estimat este 23.6. abreujg78 (-19.93% yield) pariază +181 pe Draw pe piață Home Draw Away. Plasând o miză de 10, va aduce un profit de 18.1 dacă este corect.

szeldon126
szeldon126
Clasament: 548/1254
Yield: -2.72%
Over/Under 1.5, 1st Half
+101 for Over
10/10
Profit estimat 10.10
Chris1980
Chris1980
Clasament: 686/1254
Yield: -6.03%
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Profit estimat 23.60
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1014/1254
Yield: -19.93%
Home Draw Away
+181 for Draw
10/10
Profit estimat 18.10

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru SK Slovan Varnsdorf - FK Usti nad Labem după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! szeldon126, cu ODI de la 957.27 mizează 10 pe cote +101 pentru Over pe piața Over/Under 1.5, 1st Half. Aceasta pot să aducă 10.1 profit. Chris1980 (ODI: -10.84) plasează pentru a obține un profit de 23.6, punând o miză 8 pe Draw (+295) pe piață Home Draw Away. Al treilea în clasamentul general (ODI: -9101.14), abreujg78 a ales piața Home Draw Away plasând o miză de 10 pe cote de +181 pentru Draw, estimând un profit de 18.1.

szeldon126
szeldon126
Clasament: 5/1254
ODI: 957.27
Over/Under 1.5, 1st Half
+101 for Over
10/10
Profit estimat 10.10
Chris1980
Chris1980
Clasament: 1280/1254
ODI: -10.84
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Profit estimat 23.60
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1404/1254
ODI: -9101.14
Home Draw Away
+181 for Draw
10/10
Profit estimat 18.10

Cele mai bune ponturi IA pentru SK Slovan Varnsdorf vs FK Usti nad Labem

Ce rezultat pentru SK Slovan Varnsdorf vs FK Usti nad Labem prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Over în piața Over/Under 1.5, 1st Half, la cota +101, cu miză de 10, de la szeldon126. Un pariu pe Draw (+295) în piața Home Draw Away cu o miză de 8 de la Chris1980 este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este Draw în piața Home Draw Away, pe care abreujg78 pariază 10 la cota +181.

Over/Under 1.5, 1st Half
+101 for Over
10/10
Profit estimat 10.10
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Profit estimat 23.60
Home Draw Away
+181 for Draw
10/10
Profit estimat 18.10

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci SK Slovan Varnsdorf vs FK Usti nad Labem. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o egalitate (cote de +181). O victorie pentru SK Slovan Varnsdorf (+285) a strâns 0%. 0% prezic o victorie pentru FK Usti nad Labem (-233).

1 0%
X 100%
2 0%

SK Slovan Varnsdorf vs FK Usti nad Labem Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+101 pentru Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Pronostic 2:
Cotele de pariere+295 pentru Draw (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil