26.08.2026 12:45 Europe Conference League 2026/2027

SK Rapid Viena - Hearts of Midlothian FC Predicțiile și Sfaturile de pariu

SK Rapid Viena versus Hearts of Midlothian FC se va întâmpla la ora 12:45 pe 26.08.2026.

SK Rapid Wien
SK Rapid Viena
Hearts Of Midlothian FC
Hearts of Midlothian FC

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru SK Rapid Viena vs Hearts of Midlothian FC de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis SK Rapid Viena cu cote -167 din 2 de la 2 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
SK Rapid Viena
100%
2 din 2 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru SK Rapid Viena - Hearts of Midlothian FC după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Madziulka (1272 în clasament) în Profitul general, prezice 6.0 în profit, mizând 10 la SK Rapid Viena (-167) pe piață Home Draw Away. De o altă parte, tipster Labben (1293 în clasament) pariază pe -167 pentru SK Rapid Viena pe piață (Home Draw Away), mizând 6 să obțină un profit estimat de la 3.6.

Madziulka
Madziulka
Clasament: 1272/1236
Profit: -337.24
Home Draw Away
-167 for SK Rapid Viena
10/10
Profit estimat 6.00
Labben
Labben
Clasament: 1293/1236
Profit: -409.03
Home Draw Away
-167 for SK Rapid Viena
6/10
Profit estimat 3.60

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci SK Rapid Viena - Hearts of Midlothian FC după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Madziulka (with -5.47% yield general) prezice să obțină 6.0 profit, mizând pe 10 la SK Rapid Viena (-167) pe piață Home Draw Away. Atunci, este Labben cu -6.12% yield. Mizează 6 pentru SK Rapid Viena (-167) pe piață Home Draw Away. Profitul estimat este 3.6.

Madziulka
Madziulka
Clasament: 634/1236
Yield: -5.47%
Home Draw Away
-167 for SK Rapid Viena
10/10
Profit estimat 6.00
Labben
Labben
Clasament: 675/1236
Yield: -6.12%
Home Draw Away
-167 for SK Rapid Viena
6/10
Profit estimat 3.60

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru SK Rapid Viena - Hearts of Midlothian FC după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Madziulka, cu ODI de la -9.97 mizează 10 pe cote -167 pentru SK Rapid Viena pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 6.0 profit. Labben (ODI: -61.46) plasează pentru a obține un profit de 3.6, punând o miză 6 pe SK Rapid Viena (-167) pe piață Home Draw Away.

Madziulka
Madziulka
Clasament: 1233/1236
ODI: -9.97
Home Draw Away
-167 for SK Rapid Viena
10/10
Profit estimat 6.00
Labben
Labben
Clasament: 1314/1236
ODI: -61.46
Home Draw Away
-167 for SK Rapid Viena
6/10
Profit estimat 3.60

Cele mai bune ponturi IA pentru SK Rapid Viena vs Hearts of Midlothian FC

Ce rezultat pentru SK Rapid Viena vs Hearts of Midlothian FC prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe SK Rapid Viena în piața Home Draw Away, la cota -167, cu miză de 10, de la Madziulka. Un pariu pe SK Rapid Viena (-167) în piața Home Draw Away cu o miză de 6 de la Labben este un alt favorit IA.

Home Draw Away
-167 for SK Rapid Viena
10/10
Profit estimat 6.00
Home Draw Away
-167 for SK Rapid Viena
6/10
Profit estimat 3.60

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci SK Rapid Viena vs Hearts of Midlothian FC. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru SK Rapid Viena (cote de -167). În timp ce o victorie pentru Hearts of Midlothian FC (+390) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+304).

1 100%
X 0%
2 0%

SK Rapid Viena vs Hearts of Midlothian FC Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-167 pentru SK Rapid Viena (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil