24.10.2026 15:00 • Canada • CFL 2026

Saskatchewan Roughriders - Edmonton Elks Predicțiile și Sfaturile de pariu

Saskatchewan Roughriders versus Edmonton Elks se va întâmpla la ora 15:00 pe 24.10.2026.

Saskatchewan Roughriders
Saskatchewan Roughriders
—
Edmonton Eskimos
Edmonton Elks

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Saskatchewan Roughriders vs Edmonton Elks de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Edmonton Elks cu cote -105 din 1 de la 2 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Edmonton Elks
50%
1 din 2 de tipsteri
Over/Under 52.5
Under
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Saskatchewan Roughriders - Edmonton Elks după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, DaBigBadWolf (2038 în clasament) în Profitul general, prezice 6.5 în profit, mizând 10 la Saskatchewan Roughriders (-154) pe piață Home Away. De o altă parte, tipster aphrodite (2065 în clasament) pariază pe -105 pentru Edmonton Elks pe piață (Home Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 9.5.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Clasament: 2038/1960
Profit: -1847.5
Home Away
-154 for Saskatchewan Roughriders
10/10
Profit estimat 6.50
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Clasament: 2038/1960
Profit: -1847.5
Over/Under 52.5
-152 for Under
10/10
Profit estimat 6.60
aphrodite
aphrodite
Clasament: 2065/1960
Profit: -5019.49
Home Away
-105 for Edmonton Elks
10/10
Profit estimat 9.50

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Saskatchewan Roughriders - Edmonton Elks după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, DaBigBadWolf (with -4.61% yield general) prezice să obțină 6.5 profit, mizând pe 10 la Saskatchewan Roughriders (-154) pe piață Home Away. Atunci, este aphrodite cu -6.56% yield. Mizează 10 pentru Edmonton Elks (-105) pe piață Home Away. Profitul estimat este 9.5.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Clasament: 972/1960
Yield: -4.61%
Home Away
-154 for Saskatchewan Roughriders
10/10
Profit estimat 6.50
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Clasament: 972/1960
Yield: -4.61%
Over/Under 52.5
-152 for Under
10/10
Profit estimat 6.60
aphrodite
aphrodite
Clasament: 1106/1960
Yield: -6.56%
Home Away
-105 for Edmonton Elks
10/10
Profit estimat 9.50

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Saskatchewan Roughriders - Edmonton Elks după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! DaBigBadWolf, cu ODI de la -43.03 mizează 10 pe cote -154 pentru Saskatchewan Roughriders pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 6.5 profit. aphrodite (ODI: -4237.54) plasează pentru a obține un profit de 9.5, punând o miză 10 pe Edmonton Elks (-105) pe piață Home Away.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Clasament: 1942/1960
ODI: -43.03
Home Away
-154 for Saskatchewan Roughriders
10/10
Profit estimat 6.50
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Clasament: 1942/1960
ODI: -43.03
Over/Under 52.5
-152 for Under
10/10
Profit estimat 6.60
aphrodite
aphrodite
Clasament: 2060/1960
ODI: -4237.54
Home Away
-105 for Edmonton Elks
10/10
Profit estimat 9.50

Cele mai bune ponturi IA pentru Saskatchewan Roughriders vs Edmonton Elks

Ce rezultat pentru Saskatchewan Roughriders vs Edmonton Elks prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Saskatchewan Roughriders în piața Home Away, la cota -154, cu miză de 10, de la DaBigBadWolf. Un pariu pe Edmonton Elks (-105) în piața Home Away cu o miză de 10 de la aphrodite este un alt favorit IA.

Home Away
-154 for Saskatchewan Roughriders
10/10
Profit estimat 6.50
Over/Under 52.5
-152 for Under
10/10
Profit estimat 6.60
Home Away
-105 for Edmonton Elks
10/10
Profit estimat 9.50

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Saskatchewan Roughriders vs Edmonton Elks. Cea mai populară predicție, cu 50% din voturile totale, este o victorie pentru Edmonton Elks (odds of -105). O victorie pentru Saskatchewan Roughriders (-154) a strâns 50% din voturi.

1 50%
2 50%

Saskatchewan Roughriders vs Edmonton Elks Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-154 pentru Saskatchewan Roughriders (Home Away)
Pronostic 2:
Cotele de pariere-152 pentru Under (Over/Under 52.5)
Joacă în mod responsabil