23.10.2026 14:04 • Sweden • Svenska Basketligan 2026/2027

Boras Basket - Norrköping Dolphins Predicțiile și Sfaturile de pariu

Boras Basket versus Norrköping Dolphins se va întâmpla la ora 14:04 pe 23.10.2026.

Boras Basket
—
Norrköping Dolphins

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Boras Basket vs Norrköping Dolphins de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Norrköping Dolphins cu cote -159 din 1 de la 2 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Norrköping Dolphins
50%
1 din 2 de tipsteri
Over/Under 175.5
Over
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Boras Basket - Norrköping Dolphins după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Gsoko (1274 în clasament) în Profitul general, prezice 12.4 în profit, mizând 10 la Boras Basket (+124) pe piață Home Away. De o altă parte, tipster Antonhundballl (2053 în clasament) pariază pe -159 pentru Norrköping Dolphins pe piață (Home Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 6.3. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (2060 acest sezon) – faro2013, prezice să obțină 6.7 în plus mizând 10 pe -149 pentru Over pe piață Over/Under 175.5.

Gsoko
Clasament: 1274/1961
Profit: -36.12
Home Away
+124 for Boras Basket
10/10
Profit estimat 12.40
Antonhundballl
Antonhundballl
Clasament: 2053/1961
Profit: -2633.44
Home Away
-159 for Norrköping Dolphins
10/10
Profit estimat 6.30
faro2013
faro2013
Clasament: 2060/1961
Profit: -3981.14
Over/Under 175.5
-149 for Over
10/10
Profit estimat 6.70

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Boras Basket - Norrköping Dolphins după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, faro2013 (with -4.01% yield general) prezice să obțină 6.7 profit, mizând pe 10 la Over (-149) pe piață Over/Under 175.5. Atunci, este Antonhundballl cu -7.42% yield. Mizează 10 pentru Norrköping Dolphins (-159) pe piață Home Away. Profitul estimat este 6.3. Gsoko (-8.08% yield) pariază +124 pe Boras Basket pe piață Home Away. Plasând o miză de 10, va aduce un profit de 12.4 dacă este corect.

faro2013
faro2013
Clasament: 918/1961
Yield: -4.01%
Over/Under 175.5
-149 for Over
10/10
Profit estimat 6.70
Antonhundballl
Antonhundballl
Clasament: 1151/1961
Yield: -7.42%
Home Away
-159 for Norrköping Dolphins
10/10
Profit estimat 6.30
Gsoko
Clasament: 1181/1961
Yield: -8.08%
Home Away
+124 for Boras Basket
10/10
Profit estimat 12.40

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Boras Basket - Norrköping Dolphins după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Antonhundballl, cu ODI de la 2446.99 mizează 10 pe cote -159 pentru Norrköping Dolphins pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 6.3 profit. Gsoko (ODI: -3.19) plasează pentru a obține un profit de 12.4, punând o miză 10 pe Boras Basket (+124) pe piață Home Away. Al treilea în clasamentul general (ODI: -1664.6), faro2013 a ales piața Over/Under 175.5 plasând o miză de 10 pe cote de -149 pentru Over, estimând un profit de 6.7.

Antonhundballl
Antonhundballl
Clasament: 3/1961
ODI: 2446.99
Home Away
-159 for Norrköping Dolphins
10/10
Profit estimat 6.30
Gsoko
Clasament: 1661/1961
ODI: -3.19
Home Away
+124 for Boras Basket
10/10
Profit estimat 12.40
faro2013
faro2013
Clasament: 2050/1961
ODI: -1664.6
Over/Under 175.5
-149 for Over
10/10
Profit estimat 6.70

Cele mai bune ponturi IA pentru Boras Basket vs Norrköping Dolphins

Ce rezultat pentru Boras Basket vs Norrköping Dolphins prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Norrköping Dolphins în piața Home Away, la cota -159, cu miză de 10, de la Antonhundballl. Un pariu pe Boras Basket (+124) în piața Home Away cu o miză de 10 de la Gsoko este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este Over în piața Over/Under 175.5, pe care faro2013 pariază 10 la cota -149.

Home Away
-159 for Norrköping Dolphins
10/10
Profit estimat 6.30
Home Away
+124 for Boras Basket
10/10
Profit estimat 12.40
Over/Under 175.5
-149 for Over
10/10
Profit estimat 6.70

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Boras Basket vs Norrköping Dolphins. Cea mai populară predicție, cu 50% din voturile totale, este o victorie pentru Norrköping Dolphins (odds of -159). O victorie pentru Boras Basket (+124) a strâns 50% din voturi.

1 50%
2 50%

Boras Basket vs Norrköping Dolphins Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+124 pentru Boras Basket (Home Away)
Pronostic 2:
Cotele de pariere-149 pentru Over (Over/Under 175.5)
Joacă în mod responsabil