26.10.2026 09:00 • Croatia • 1. NL 2026/2027

NK Mladost Ždralovi - NK Jadran LP Predicțiile și Sfaturile de pariu

NK Mladost Ždralovi versus NK Jadran LP se va întâmpla la ora 09:00 pe 26.10.2026.

NK Mladost Zdralovi
NK Mladost Ždralovi
—
NK Jadran LP
NK Jadran LP

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru NK Mladost Ždralovi vs NK Jadran LP de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Draw Away și un rezultat prezis NK Mladost Ždralovi cu cote +114 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Draw Away
NK Mladost Ždralovi
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru NK Mladost Ždralovi - NK Jadran LP după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, Calde13 (1417 în clasament) în Profitul general, prezice 11.4 în profit, mizând 10 la NK Mladost Ždralovi (+114) pe piață Home Draw Away.

Calde13
Calde13
Clasament: 1417/1990
Profit: -57.44
Home Draw Away
+114 for NK Mladost Ždralovi
10/10
Profit estimat 11.40

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci NK Mladost Ždralovi - NK Jadran LP după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, Calde13 (with -4.96% yield general) prezice să obțină 11.4 profit, mizând pe 10 la NK Mladost Ždralovi (+114) pe piață Home Draw Away.

Calde13
Calde13
Clasament: 1007/1990
Yield: -4.96%
Home Draw Away
+114 for NK Mladost Ždralovi
10/10
Profit estimat 11.40

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru NK Mladost Ždralovi - NK Jadran LP după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! Calde13, cu ODI de la 0.31 mizează 10 pe cote +114 pentru NK Mladost Ždralovi pe piața Home Draw Away. Aceasta pot să aducă 11.4 profit.

Calde13
Calde13
Clasament: 629/1990
ODI: 0.31
Home Draw Away
+114 for NK Mladost Ždralovi
10/10
Profit estimat 11.40

Cele mai bune ponturi IA pentru NK Mladost Ždralovi vs NK Jadran LP

Ce rezultat pentru NK Mladost Ždralovi vs NK Jadran LP prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe NK Mladost Ždralovi în piața Home Draw Away, la cota +114, cu miză de 10, de la Calde13.

Home Draw Away
+114 for NK Mladost Ždralovi
10/10
Profit estimat 11.40

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci NK Mladost Ždralovi vs NK Jadran LP. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru NK Mladost Ždralovi (cote de +114). În timp ce o victorie pentru NK Jadran LP (+182) a strâns 0% din voturi, iar 0% prezic că meciul se va încheia la egalitate (+209).

1 100%
X 0%
2 0%

NK Mladost Ždralovi vs NK Jadran LP Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere+114 pentru NK Mladost Ždralovi (Home Draw Away)
Joacă în mod responsabil