27.10.2026 04:30 • World • Test Series 2025/2026

Africa de Sud - Australia Predicțiile și Sfaturile de pariu

Africa de Sud versus Australia se va întâmpla la ora 04:30 pe 27.10.2026.

Africa de Sud
—
Australia
Australia

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Africa de Sud vs Australia de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Africa de Sud cu cote -120 din 1 de la 1 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Africa de Sud
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Africa de Sud - Australia după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, DaBigBadWolf (2038 în clasament) în Profitul general, prezice 8.3 în profit, mizând 10 la Africa de Sud (-120) pe piață Home Away.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Clasament: 2038/1959
Profit: -1847.5
Home Away
-120 for Africa de Sud
10/10
Profit estimat 8.30

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Africa de Sud - Australia după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, DaBigBadWolf (with -4.61% yield general) prezice să obțină 8.3 profit, mizând pe 10 la Africa de Sud (-120) pe piață Home Away.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Clasament: 972/1959
Yield: -4.61%
Home Away
-120 for Africa de Sud
10/10
Profit estimat 8.30

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Africa de Sud - Australia după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! DaBigBadWolf, cu ODI de la -43.03 mizează 10 pe cote -120 pentru Africa de Sud pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 8.3 profit.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Clasament: 1942/1959
ODI: -43.03
Home Away
-120 for Africa de Sud
10/10
Profit estimat 8.30

Cele mai bune ponturi IA pentru Africa de Sud vs Australia

Ce rezultat pentru Africa de Sud vs Australia prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Africa de Sud în piața Home Away, la cota -120, cu miză de 10, de la DaBigBadWolf.

Home Away
-120 for Africa de Sud
10/10
Profit estimat 8.30

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Africa de Sud vs Australia. Cea mai populară predicție, cu 100% din voturile totale, este o victorie pentru Africa de Sud (odds of -120). Iar, o victorie pentru Australia (+106) a strâns 0% din voturi.

1 100%
2 0%

Africa de Sud vs Australia Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-120 pentru Africa de Sud (Home Away)
Joacă în mod responsabil