27.09.2026 15:10 • United States • MLB 2026

Milwaukee Brewers - St. Louis Cardinals Predicțiile și Sfaturile de pariu

Milwaukee Brewers versus St. Louis Cardinals se va întâmpla la ora 15:10 pe 27.09.2026.

Milwaukee Brewers
Milwaukee Brewers
—
St. Louis Cardinals

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Milwaukee Brewers vs St. Louis Cardinals de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Milwaukee Brewers cu cote -244 din 5 de la 6 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Milwaukee Brewers
83%
5 din 6 de tipsteri
Over/Under 8.5
Over
100%
1 din 1 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Milwaukee Brewers - St. Louis Cardinals după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, henry L (11 în clasament) în Profitul general, prezice 4.3 în profit, mizând 10 la Milwaukee Brewers (-233) pe piață Home Away. De o altă parte, tipster gollo2002 (33 în clasament) pariază pe -233 pentru Milwaukee Brewers pe piață (Home Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 4.3. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (419 acest sezon) – dany2480, prezice să obțină 0.84 în plus mizând 2 pe -238 pentru Milwaukee Brewers pe piață Home Away.

henry L
henry L
Clasament: 11/1685
Profit: 264.3
Home Away
-233 for Milwaukee Brewers
10/10
Profit estimat 4.30
gollo2002
gollo2002
Clasament: 33/1685
Profit: 135.24
Home Away
-233 for Milwaukee Brewers
10/10
Profit estimat 4.30
dany2480
dany2480
Clasament: 419/1685
Profit: 5.02
Home Away
-238 for Milwaukee Brewers
2/10
Profit estimat 0.84
Rovelo
Rovelo
Clasament: 1751/1685
Profit: -1013.94
Home Away
-244 for Milwaukee Brewers
10/10
Profit estimat 4.10
TEXO
TEXO
Clasament: 1781/1685
Profit: -1676.36
Home Away
-238 for Milwaukee Brewers
10/10
Profit estimat 4.20
1 2

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Milwaukee Brewers - St. Louis Cardinals după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, henry L (with 2.91% yield general) prezice să obțină 4.3 profit, mizând pe 10 la Milwaukee Brewers (-233) pe piață Home Away. Atunci, este gollo2002 cu 1.41% yield. Mizează 10 pentru Milwaukee Brewers (-233) pe piață Home Away. Profitul estimat este 4.3. dany2480 (0.76% yield) pariază -238 pe Milwaukee Brewers pe piață Home Away. Plasând o miză de 2, va aduce un profit de 0.84 dacă este corect.

henry L
henry L
Clasament: 447/1685
Yield: 2.91%
Home Away
-233 for Milwaukee Brewers
10/10
Profit estimat 4.30
gollo2002
gollo2002
Clasament: 499/1685
Yield: 1.41%
Home Away
-233 for Milwaukee Brewers
10/10
Profit estimat 4.30
dany2480
dany2480
Clasament: 518/1685
Yield: 0.76%
Home Away
-238 for Milwaukee Brewers
2/10
Profit estimat 0.84
faro2013
faro2013
Clasament: 800/1685
Yield: -4.12%
Home Away
+209 for St. Louis Cardinals
8/10
Profit estimat 16.72
faro2013
faro2013
Clasament: 800/1685
Yield: -4.12%
Over/Under 8.5
+175 for Over
10/10
Profit estimat 17.50
1 2

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Milwaukee Brewers - St. Louis Cardinals după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! dany2480, cu ODI de la 1.35 mizează 2 pe cote -238 pentru Milwaukee Brewers pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 0.84 profit. henry L (ODI: -2.71) plasează pentru a obține un profit de 4.3, punând o miză 10 pe Milwaukee Brewers (-233) pe piață Home Away. Al treilea în clasamentul general (ODI: -7.41), gollo2002 a ales piața Home Away plasând o miză de 10 pe cote de -233 pentru Milwaukee Brewers, estimând un profit de 4.3.

dany2480
dany2480
Clasament: 391/1685
ODI: 1.35
Home Away
-238 for Milwaukee Brewers
2/10
Profit estimat 0.84
henry L
henry L
Clasament: 1441/1685
ODI: -2.71
Home Away
-233 for Milwaukee Brewers
10/10
Profit estimat 4.30
gollo2002
gollo2002
Clasament: 1551/1685
ODI: -7.41
Home Away
-233 for Milwaukee Brewers
10/10
Profit estimat 4.30
Rovelo
Rovelo
Clasament: 1731/1685
ODI: -84.48
Home Away
-244 for Milwaukee Brewers
10/10
Profit estimat 4.10
faro2013
faro2013
Clasament: 1793/1685
ODI: -1824.49
Home Away
+209 for St. Louis Cardinals
8/10
Profit estimat 16.72
1 2

Cele mai bune ponturi IA pentru Milwaukee Brewers vs St. Louis Cardinals

Ce rezultat pentru Milwaukee Brewers vs St. Louis Cardinals prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Milwaukee Brewers în piața Home Away, la cota -233, cu miză de 10, de la henry L. Un pariu pe Milwaukee Brewers (-233) în piața Home Away cu o miză de 10 de la gollo2002 este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este Milwaukee Brewers în piața Home Away, pe care dany2480 pariază 2 la cota -238.

Home Away
-233 for Milwaukee Brewers
10/10
Profit estimat 4.30
Home Away
-233 for Milwaukee Brewers
10/10
Profit estimat 4.30
Home Away
-238 for Milwaukee Brewers
2/10
Profit estimat 0.84
Home Away
-244 for Milwaukee Brewers
10/10
Profit estimat 4.10
Home Away
-238 for Milwaukee Brewers
10/10
Profit estimat 4.20
1 2

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Milwaukee Brewers vs St. Louis Cardinals. Cea mai populară predicție, cu 83% din voturile totale, este o victorie pentru Milwaukee Brewers (odds of -244). Iar, o victorie pentru St. Louis Cardinals (+209) a strâns 17% din voturi.

1 83%
2 17%

Milwaukee Brewers vs St. Louis Cardinals Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-233 pentru Milwaukee Brewers (Home Away)
Pronostic 2:
Cotele de pariere+175 pentru Over (Over/Under 8.5)
Joacă în mod responsabil