Eveniment în desfășusare.
24.08.2026 11:10 Jamaica ATP Challenger Kingston 2 2026

Mario Gonzalez Fernandez - Matt Kuhar Predicțiile și Sfaturile de pariu

Mario Gonzalez Fernandez versus Matt Kuhar se va întâmpla la ora 11:10 pe 24.08.2026.

Mario Gonzalez Fernandez
Matt Kuhar

Alege-ți pariu!

Descoperă cele mai noi pariurile sportive și pronosticuri pentru Mario Gonzalez Fernandez vs Matt Kuhar de la comunitatea Tipsterilor JohnnyBet. Una dintre cele mai populara piețe pentru a paria este Home Away și un rezultat prezis Matt Kuhar cu cote +223 din 2 de la 4 utilizatori.

Cele mai populare tipuri de pariuri din care să alegi:

Home Away
Matt Kuhar
50%
2 din 4 de tipsteri

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Mario Gonzalez Fernandez - Matt Kuhar după profitul pariorului

Tipsterul cel mai eficient al nostru, peterori (1311 în clasament) în Profitul general, prezice 3.7 în profit, mizând 10 la Mario Gonzalez Fernandez (-270) pe piață Home Away. De o altă parte, tipster maus1 (1353 în clasament) pariază pe -286 pentru Mario Gonzalez Fernandez pe piață (Home Away), mizând 10 să obțină un profit estimat de la 3.5. Al treilea dintre cele mai eficiente tipsterii (1354 acest sezon) – Quqi, prezice să obțină 17.84 în plus mizând 8 pe +223 pentru Matt Kuhar pe piață Home Away.

peterori
peterori
Clasament: 1311/1247
Profit: -400.62
Home Away
-270 for Mario Gonzalez Fernandez
10/10
Profit estimat 3.70
maus1
maus1
Clasament: 1353/1247
Profit: -641.1
Home Away
-286 for Mario Gonzalez Fernandez
10/10
Profit estimat 3.50
Quqi
Quqi
Clasament: 1354/1247
Profit: -641.54
Home Away
+223 for Matt Kuhar
8/10
Profit estimat 17.84
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1386/1247
Profit: -6628.54
Home Away
+223 for Matt Kuhar
8/10
Profit estimat 17.84

Sfaturi de pariu JohnnyBet pentru meci Mario Gonzalez Fernandez - Matt Kuhar după yield tipsterului.

Dacă încrezi yield mai mult decât profitul, peterori (with -3.68% yield general) prezice să obțină 3.7 profit, mizând pe 10 la Mario Gonzalez Fernandez (-270) pe piață Home Away. Atunci, este maus1 cu -4.22% yield. Mizează 10 pentru Mario Gonzalez Fernandez (-286) pe piață Home Away. Profitul estimat este 3.5. Quqi (-5.71% yield) pariază +223 pe Matt Kuhar pe piață Home Away. Plasând o miză de 8, va aduce un profit de 17.84 dacă este corect.

peterori
peterori
Clasament: 567/1247
Yield: -3.68%
Home Away
-270 for Mario Gonzalez Fernandez
10/10
Profit estimat 3.70
maus1
maus1
Clasament: 591/1247
Yield: -4.22%
Home Away
-286 for Mario Gonzalez Fernandez
10/10
Profit estimat 3.50
Quqi
Quqi
Clasament: 667/1247
Yield: -5.71%
Home Away
+223 for Matt Kuhar
8/10
Profit estimat 17.84
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1014/1247
Yield: -21.17%
Home Away
+223 for Matt Kuhar
8/10
Profit estimat 17.84

Sfaturi de pariu de la JohnnyBet pentru Mario Gonzalez Fernandez - Matt Kuhar după pariorilor ODI

Tipsterii aceaștia știu cum să găsească cele mai eficiente sfaturi! maus1, cu ODI de la 196.75 mizează 10 pe cote -286 pentru Mario Gonzalez Fernandez pe piața Home Away. Aceasta pot să aducă 3.5 profit. Quqi (ODI: 43.0) plasează pentru a obține un profit de 17.84, punând o miză 8 pe Matt Kuhar (+223) pe piață Home Away. Al treilea în clasamentul general (ODI: -188.34), peterori a ales piața Home Away plasând o miză de 10 pe cote de -270 pentru Mario Gonzalez Fernandez, estimând un profit de 3.7.

maus1
maus1
Clasament: 27/1247
ODI: 196.75
Home Away
-286 for Mario Gonzalez Fernandez
10/10
Profit estimat 3.50
Quqi
Quqi
Clasament: 69/1247
ODI: 43.0
Home Away
+223 for Matt Kuhar
8/10
Profit estimat 17.84
peterori
peterori
Clasament: 1366/1247
ODI: -188.34
Home Away
-270 for Mario Gonzalez Fernandez
10/10
Profit estimat 3.70
abreujg78
abreujg78
Clasament: 1384/1247
ODI: -8705.91
Home Away
+223 for Matt Kuhar
8/10
Profit estimat 17.84

Cele mai bune ponturi IA pentru Mario Gonzalez Fernandez vs Matt Kuhar

Ce rezultat pentru Mario Gonzalez Fernandez vs Matt Kuhar prevede inteligența artificială? IA calculează că cel mai probabil rezultat este un pariu pe Mario Gonzalez Fernandez în piața Home Away, la cota -270, cu miză de 10, de la peterori. Un pariu pe Mario Gonzalez Fernandez (-286) în piața Home Away cu o miză de 10 de la maus1 este un alt favorit IA. Al treilea cel mai probabil pariu câștigător conform algoritmul este Matt Kuhar în piața Home Away, pe care Quqi pariază 8 la cota +223.

Home Away
-270 for Mario Gonzalez Fernandez
10/10
Profit estimat 3.70
Home Away
-286 for Mario Gonzalez Fernandez
10/10
Profit estimat 3.50
Home Away
+223 for Matt Kuhar
8/10
Profit estimat 17.84
Home Away
+223 for Matt Kuhar
8/10
Profit estimat 17.84

Vezi predicțiile tipsterilor noștri!

Descoperă sfaturile de pariu ale comunității JohnnyBet pentru următorul meci Mario Gonzalez Fernandez vs Matt Kuhar. Cea mai populară predicție, cu 50% din voturile totale, este o victorie pentru Matt Kuhar (odds of +223). O victorie pentru Mario Gonzalez Fernandez (-286) a strâns 50% din voturi.

1 50%
2 50%

Mario Gonzalez Fernandez vs Matt Kuhar Sfaturi de pariu

Pronostic 1:
Cotele de pariere-270 pentru Mario Gonzalez Fernandez (Home Away)
Joacă în mod responsabil